9 sposobów na niegrzeczne Walentynki

Walentynki są uważane za najbardziej romantyczny dzień w roku, ale wielu z nas nie należy do wielbicieli kwiatów i czekoladek. Jeśli chcesz zrobić coś bardziej wyjątkowego niż ta sama stara rzecz, którą wszyscy robią, jest wiele ostrych, zabawnych i niegrzecznych sposobów na seksowne i ekscytujące Walentynki.

 

Niezależnie od tego, czy będziesz obchodzić ten dzień, próbując nowej zabawki lub nowej gry erotycznej – istnieje wiele sposobów, aby być niegrzecznym i nadal dzielić się miłością.

Najważniejszą regułą tego dnia jest to, że nie ma reguł: baw się i świętuj w sposób pasujący do twojego związku, a nie ten sam stary, co każdy inny. Oto nasze 14 podpowiedzi, jak spędzić ten dzień

 

  1. Nowe akcesoria

Jeśli jesteś zainteresowany akcjami typu Pięćdziesiąt Twarzy Greya, walentynki to świetny czas na zakup nowych zabawek, takich jak spersonalizowana obroża dla Twojego uległego. A może podszyta futrem czerwona obroża, która przypomni o Twoim oddaniu?

 

  1. Zrób nastrój

Nawet jeśli nie lubisz „komercyjnych Walentynek”, nastrój potrafi zdziałać cuda. Stworzysz go za pomocą czerwonych róż, światła świec i ulubionej muzyki. Poświęć czas na grę zmysłów, podniecając swojego partnera ciepłem, zimnem, piórami, jedwabiem, skórą i wszystkimi ulubionymi zabawkami.

 

  1. Spróbuj bondage

Bondage może być wspaniałym sposobem na zbliżenie z partnerem. Jeśli nie jesteś biegły w zabawach z liną, kup wstążki. Pamiętaj, aby komunikować się ze swoim partnerem, mieć „hasło bezpieczeństwa” i obserwować swojego partnera, aby zapewnić mu bezpieczeństwo.

 

  1. Bądź perwersyjny

Najlepsze perwersyjne pozycje seksualne mają dominującego partnera na górze. Przejmij kontrolę i tempo pomiędzy wolnymi i szybszymi ruchami, aby Twój partner poczuł ból. Połóż się na swoim partnerze w misjonarzu, aby przypomnieć mu, kto jest szefem, lub weź ich od tyłu, co jest świetną pozycją dla lubiących klapsy i pieszczoty łechtaczki.

 

  1. Użyj świec

Świece do masażu zazwyczaj wykonane są z wosku sojowego, więc ich temperatura topnienia jest niższa niż w przypadku tradycyjnych świec woskowych. Możesz wylać gorący wosk na swojego partnera o wiele bezpieczniej, a potem, voila – staje się ciepłym olejkiem do masażu. Opaska stosowana wraz z tym zabiegiem jest nawet bardziej zmysłowa. Pomaga to odbiorcy gorącego wosku skupić się na wrażeniach sensorycznych i sprawi, że ​​doświadczenie jest o wiele bardziej intensywne.

 

  1. Wypróbuj nową zabawkę

Walentynki to doskonała okazja na wypróbowanie nowego gadżetu. Czy będzie to wibrator, masażer czy kulki gejszy, mogą Wam sprawić wiele przyjemności i pozwolą poznać lepiej swoje ciało.

 

  1. Obserwuj siebie

Czasami obserwowanie siebie w lustrze może być niesamowicie ekscytujące dla was obojga. Ale wyobraź sobie, że masz lustro, żeby wyskoczyć do gry. Lustro jest idealne dla par szukających nowych sposobów na zwiększenie ich intymności. Zainstaluj takie na suficie. Będziecie cieszyć się intymnym odbiciem własnej przyjemności; zapewni erotyczne wrażenia wizualne dla bardziej intensywnej przyjemności.

 

  1. Jadalne zabawki

Istnieje cały asortyment jadalnych seksownych gadżetów: stringi w cukierkach (5,99 funta), stanik z cukierków, długopisy czekoladowe, jadalne olejki. To z powodzeniem zastąpi wszystkie bombonierki w tym dniu.

 

  1. Spróbuj afrodyzjaków

Chcesz niesamowitego seksu? Zjedz afrodyzjaki! Zawarte w nich substancje pobudzą Cię do zabawy i pieszczot na długie godziny.

 

Jak oceniasz ten wpis?

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?