Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o huśtawce erotycznej

Wkroczenie w nowe obszary seksualne, takie jak wypróbowanie nowej gibkiej pozycji, nie wymagają wiele. Wystarczy tylko trochę odwagi, komunikacji między partnerami i może dobrego poślizgu ;). Niektórzy jednak, kiedy po raz pierwszy wykraczają poza swoje przyzwyczajenia, mogą czuć się trochę zagubieni lub też przerażeni.

Wielu ludzi może nawet nie wiedzieć, czym jest huśtawka erotyczna, dlatego poprosiliśmy kilka osób, które używają tego gadżetu w swoim życiu erotycznym o opisanie swoich doświadczeń.

„Moje pierwsze doświadczenie z huśtawką było na jednej z seks imprez. Kobieta, która towarzyszyła mi tej nocy, chciała, abym przypiął ją do uprzęży. Myślę, że obydwoje byliśmy zarówno poddenerwowani wypróbowywaniem czegoś nowego – zwłaszcza, że odbywało się to w miejscu publicznym. Ale byliśmy również bardzo podekscytowani tą próbą nowego rodzaju niewoli „ twierdzi Tomek.

Huśtawka erotyczna nie jest taka skomplikowana, jakby się mogło wydawać. “Pomyśl o huśtawce na placu zabaw, ale dla dorosłych”, mówi Tomek. “Różnią się one kształtem, więc partner, który jest w pasach jest całkowicie lub częściowo unieruchomiony. Niektóre huśtawki mają jeden lub więcej punktów, które łączą się ze śrubą w suficie, a niektóre dostępne są z wolnostojącą ramą, więc nie musisz jej nigdzie mocować.”. Jedną rzeczą wspólną wszystkich huśtawek, że dają solidny grunt i pełen dostęp do ciała swojego partnera.

Zanim zdecydujemy się na zakup huśtawki erotycznej musimy wykonać trochę pracy przygotowawczej. “Powiedzenie o pomyśle partnerowi może być tak proste, jak rozmowa o nowych pozycjach, możesz też skupić się na idei nowej przygody i zabawy, która zwiększy wasze doświadczenie intymności” mówi Szymon, który eksperymentuje z seks huśtawkami od kilku lat.

Aby uzyskać informacje na temat tego, czy może spodobać Ci się korzystanie z huśtawki erotycznej poniżej przedstawiamy wszystko, co musisz wiedzieć, zanim jej użyjesz.

 

Kup tanio

Oczywiście nie do przesady, tanio nie znaczy byle co. Ale zanim wydasz lwią część swojej wypłaty na ten gadżet musisz upewnić się czy i jaki jest dla Ciebie. Po co więc przepłacać…Ceny zaczynają się od 200 złotych (za tą montowaną do futryny), a kończą nawet na 2 tys. (bardziej zaawansowany sprzęt ze stelażem). Zastanów się, czy to jest to przed inwestowaniem w wysokiej klasy huśtawkę.

 

Poproś o pomoc

Aby uzyskać informacje o praktycznej stronie huśtawki erotycznej, zajrzyj do miejscowego sexshopu z zabawkami, gdzie możesz porozmawiać z ekspertem, który może podpowiedzieć Ci lepiej niż Google. W zależności od rodzaju huśtawki, na którą się zdecydujesz, może być wymagane małe przemeblowanie/remont w wybranym przez Ciebie miejscu.

Pierwsza próba może wymagać trochę naukowego podejścia – podobnie jak huśtawka na placu zabaw lub hamak, porusza się, gdy próbujesz się na niego wspiąć i osiąść. Trochę śmiechu może pomóc złagodzić napięcie.

 

Bądź otwarty na eksperymentowanie

“Ludzie korzystają z huśtawek z różnych powodów”, mówi Tomek. Przede wszystkim – przy użyciu huśtawki można spróbować różnych ruchów i pozycji, których nie można zrobić na łóżku lub kanapie. Po drugie, jest element niewoli, ponieważ osoba w huśtawce jest bardziej ograniczona niż normalnie. Najważniejsze, jak przypuszczam, jest ekscytacja i poczucie przygody. Zawieszenie i związanie, zdanie na miłosierdzie partnera może być niesamowicie ekscytujące. Zauważ również, że używanie huśtawki wymaga dużego zaufania, może to być naprawdę intymna aktywność.”

“Moja przygoda z huśtawką otworzyła mi oczy na świat możliwości, ponieważ byłem całkowicie odpowiedzialny za to co się dzieje i pragnąłem stworzyć dla partnerki różne rodzaje wrażeń, co było dla mnie niesamowite”, mówi Tomek. “Coś, co naprawdę mi się podobało to fakt, że można przedłużyć wrażenia sensoryczne, które nie koncentrują się wyłącznie na penetracji. Podczas penetracji, cały ten moment przekłada się na dodatkową intensywność. Najstabilniejsza pozycja seksualna na huśtawce to zazwyczaj sytuacja, w której ty i twój partner jesteście odwróceni do siebie twarzami – partner leży na plecach z oderwanymi nogami, a stojący partner stoi między nim.

 

Baw się dobrze

Co najważniejsze, “nie rób tego śmiertelnie poważnie” mówi Michał. “Na początku nawiązuj do placu zabaw na świeżym powietrzu, z czasem pojawi się więcej intymności i seksapilu.”

Jak oceniasz ten wpis?

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?