Augmentacja – zastrzyk seksualnej rozkoszy

Augmentacja – zastrzyk seksualnej rozkoszy

5 (100%) 1 vote


Czy wiesz, czym jest augmentacja punktu G? Jeśli jeszcze nie słyszałaś o tym zabiegu, musisz koniecznie nadrobić zaległości. Osiągnięcia ginekologii estetycznej służą obecnie nie tylko naprawie tego, co natura nie zrobiła jak należy, ale również poprawie doznań płynących z życia seksualnego.

 

Augmentacja: prawdziwy hit ginekologii estetycznej!

 

Co to jest augmentacja?

Za tą tajemniczą nazwą kryje się całkiem prosty i bezbolesny zabieg, dzięki któremu ponad 70% kobiet może pochwalić się niemal dwukrotnym zwiększeniem odczuwanej przyjemności ze zbliżenia. Augmentacja, czyli powiększanie punktu G, cieszy się wciąż niesłabnącym zainteresowaniem na całym świecie i jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów ginekologii estetycznej. W ręce chirurga zwykle oddają się kobiety cierpiące na brak orgazmów, z obniżoną satysfakcją seksualną i mające trudności w utrzymaniu podniecenia płciowego. Czasami wskazaniem do augmentacji może być menopauza, przebyta ciąża oraz wszelkie nieprawidłowości anatomiczne stref intymnych.

 

Więcej, znaczy przyjemniej! Zalety powiększania punktu G.

Punkt G, czyli mityczne źródło kobiecej rozkoszy, to niewielki fragment błony śluzowej, zlokalizowany około 5 cm od ujścia pochwy. Jest to fizjologiczne miejsce styku receptorów czuciowych typu wolnych zakończeń nerwowych, gruczołów oraz naczyń krwionośnych. Umiejętna stymulacja tego fragmentu prawie zawsze owocuje odczuwaniem pełnych, satysfakcjonujących orgazmów. Niektórzy specjaliści twierdzą, że zbyt mało uwydatniony punkt g może utrudniać stymulację intymną kobiety, a przez to zmniejszać jej doznania związane ze stosunkiem pochwowym. Z tego właśnie powodu głównym celem zabiegu jest powiększenie i wyeksponowanie owego niezwykle czułego fragmentu. Augmentacja trwa około 20 minut i jest wykonywana przy znieczuleniu miejscowym. Polega ona na wstrzyknięciu i wypełnieniu newralgicznego pola przedniej ściany kanału pochwy przy użyciu komponent organicznych. Najczęściej stosowanymi wypełniaczami są:

  • kwas hialuronowy,
  • tłuszcz własny, pobrany metodą liposukcji,
  • rekombinowany kolagen.

Już po 4 godzinach od zabiegu, pacjentka może podejmować normalne współżycie i czerpać pełną przyjemność z inicjacji seksualnej. Augmentacja praktycznie nie powoduje żadnych skutków ubocznych, jak również nie są znane szkodliwe efekty jej wieloletniego stosowania. Wiadomo natomiast, że zabieg jest bardzo skuteczny, a jego trwałość, w zależności od czynników biologicznych, może wynieść nawet więcej niż zakładane 2 lata.

 

Augmentacja punktu G: przeciwskazania do zabiegu.

Niestety, nie każda pani może poddać się „zastrzykowi rozkoszy”. Przeszkody, które stwierdza lekarz konsultujący, zazwyczaj mają przejściowy charakter. Należą do nich:

  • bakteryjny stan zapalny pochwy
  • grzybica pochwy i sromu
  • każda choroba weneryczna
  • ciąża
  • niedawno przebyte zabiegi operacyjno-ginekologiczne na kanale rodnym
  • menstruacja
Najczęściej czytane
Reklama

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?