Ciekawy seks?

Seks jest nam potrzebny. Dla rozluźnienia, bliskości, okazania miłości, odkrycia pasji między partnerami. Co jednak zrobić, kiedy seks zaczyna się nam nudzić? Trzeba było by się zastanowić co robić, kiedy sam seks nie przynosi nam już takiej przyjemności jak dawniej.

Zadbajmy o atmosferę, ciekawą fikuśną bieliznę, a dla odważniejszych proponujemy ciekawe zabawki i różnego rodzaju gadżety.

 

Zabawki do sypialni dla dorosłych?

1.Różnego rodzaju lubrykanty – które świetnie sprawdzają się przy suchości pochwy, albo podczas zabaw analnych. Wiele produktów ma za zadanie przynosić przyjemność nie tylko kobietom, ale i mężczyznom.

2.Świece do masażu. Świece te, zawierają naturalne aromaty i olejki eteryczne, które pomagają rozluźnić się. Zapal ją a już po kilku minutach zamieni się ona w bardzo zmysłowy olejek, wystarczy zaledwie parę kropli, aby sprawić partnerowi/partnerce niesamowitą przyjemność…

3.Pierwszy wibrator – z pierwszym wibratorem jest prawie tak jak z pierwszym razem. Musi być delikatny, nie za długi i dostarczający mega przyjemność. Dla urozmaicenia, możecie go wybrać wspólnie!

4.Fanki francuskiej miłości zwariują jak okryją gadżet „Amorino” – niewielki pierścień, który będzie idealny do samotnych zabaw. Nie zastąpi prawdziwego seksu, ale sprawi, że cipka będzie gorąca i mokra….

5.Wibratory dla par projektowane przez ginekologów – to dopiero gadżet… Polecamy każdego. Przyjemność dla obojga partnerów na bardzo wysokim poziomie.

6.Kajdanki, przepaski, bicze – to zabawa dla bardziej odważnych, ale warto wyzwolić potwora gdzieś z głębin siebie i zaskoczyć partnera, sprawiając mu nieziemską przyjemność… prawda?

Zabawek na rynku erotycznym zarówno dla samotnych jak i dla par jest całe mnóstwo, nadal jednak powstają nowe. Warto wypróbować te, które wydają wam się ciekawe. Przejdźcie się razem do sex-shopu, albo poszukajcie w sklepie internetowym odpowiednich zabawek dla siebie. Niech wasz seks będzie ciekawszy i jeszcze przyjemniejszy!

Źródło: porno-gwalty.pl

Jak oceniasz ten wpis?

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?