Ciekawy seks? Znamy sposoby na nudę!

Ciekawy seks? Znamy sposoby na nudę!

Jak oceniasz ten wpis?

Seks jest nam potrzebny- dla rozluźnienia, bliskości, okazania miłości, odkrycia pasji między partnerami. Co jednak zrobić, kiedy seks zaczyna się nam nudzić? Po pierwsze trzeba zastanowić się, dlaczego seks nie przynosi nam już takiej przyjemności jak dawniej. Ciekawy seks to przecież wypadkowa wielu różnych czynników. Zadbaj o atmosferę, fikuśną bieliznę, a jeśli jesteś wystarczająco odważny, nie wahaj się sięgnąć po ciekawe zabawki i różnego rodzaju gadżety.

Zabawki do sypialni dla dorosłych – sposób na ciekawy seks!

Różnego rodzaju lubrykanty

Kosmetyki nawilżające świetnie sprawdzają się przy suchości pochwy (która może być przyczyną bolesnego współżycia) albo podczas zabaw analnych. Wiele produktów ma za zadanie przynosić przyjemność nie tylko kobietom, ale i mężczyznom, dzięki zawartości dodatkowych składników – rozgrzewających, chłodzących, zwiększających wrażliwość.

Świece do masażu

Świece te zawierają naturalne aromaty i olejki eteryczne, które pomagają rozluźnić się. Zapal je, a już po kilku minutach zamienią się one w bardzo zmysłowe olejki. Wystarczy zaledwie parę kropli, aby sprawić partnerowi/partnerce niesamowitą przyjemność…

Pierwszy wibrator

Z pierwszym wibratorem jest prawie tak jak z pierwszym razem. Musi być delikatny, nie za długi i dostarczać mega przyjemności! Dla urozmaicenia możecie go wybrać wspólnie!

Amorino

Fanki francuskiej miłości oszaleją, gdy odkryją gadżet „Amorino” – niewielki pierścień, który będzie idealny do samotnych zabaw. Nie zastąpi on co prawda prawdziwego seksu, ale sprawi, że cipka będzie gorąca i mokra….

Wibratory dla par projektowane przez ginekologów

To dopiero gadżet! Polecamy je wszystkim ciekawym nowych doznań. Przyjemność dla obojga partnerów  jest gwarantowana i na bardzo wysokim poziomie.

Kajdanki, przepaski, bicze

Oto zabawa dla bardziej odważnych, ale warto wyzwolić potwora gdzieś z głębin siebie i zaskoczyć partnera, sprawiając mu nieziemską przyjemność… nieprawdaż?

Zabawek na rynku erotycznym zarówno dla samotnych jak i dla par jest całe mnóstwo, a mimo to nadal powstają nowe. Warto wypróbować te, które wydają Wam się ciekawe i podniecające. Przejdźcie się razem do sex-shopu, albo poszukajcie w sklepie internetowym odpowiednich zabawek dla siebie. Niech Wasz seks będzie ciekawszy i jeszcze przyjemniejszy!

Źródło: porno-gwalty.pl

Najczęściej czytane
Reklama

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?