Seks astralny – co to?

Jak zaangażować się w sztukę przyjemności poza ciałem i doskonalić ją? Odpowiedzią jest seks astralny. Nie, to zdecydowanie nie jest pozycja misjonarska.

Spośród WSZYSTKICH sposobów uprawiania seksu: pod prysznicem, z interaktywnymi zabawkami i ulubionego porno, w najróżniejszych pozycjach, jakie można sobie wyobrazić – prawdopodobnie tego sposobu nigdy nie próbowałeś. Założymy się, że nigdy nawet o tym nie słyszałeś.

 

Seks astralny pojawia się, gdy twoja dusza opuszcza twoje ciało i łączy się świadomie z astralną istotą w sposób, który pobudza cię seksualnie i pozwala doświadczyć błogiego uwolnienia energii seksualnej” – mówi Erin Pavlina, doradczyni i autorka Przewodnika Projektu Astralnego: Opanowanie Sztuki Astralnej Podróży.

Ciekawe prawda? Pojęcie seksu astralnego polega na „uprawianiu” seksu podczas snu poprzez wejście w niefizyczne królestwo istnienia – przestrzeń, w której zjawiska paranormalne i psychiczne są uważane za istniejące, więc możesz zaangażować się w doświadczenie poza ciałem.

 

Nie uprawiasz fizycznie seksu, ale seks astralny tworzy taką samą intensywną przyjemność, jaką odczuwasz, jakbyś go uprawiał – mówi Pavlina. „W rzeczywistości seks astralny jest zwykle bardziej intensywny i przyjemniejszy niż cokolwiek, co można cieleśnie doświadczyć” – dodaje.

 

Jak zaangażować się w seks astralny?

Jeśli chcesz uczestniczyć w seksie astralnym, musisz nauczyć się świadomego astralnego projektu lub świadomego snu. Książka Pavliny, The Astral Projection Guidebook, zawiera szczegółowe instrukcje, ale „ogólnie rzecz biorąc, musisz obudzić swoje energetyczne ciało, utrzymując fizycznie ciało we śnie” mówi.

 

Według Pavliny stworzenie tego oddzielenia wymaga dużo praktyki i treningu umysłowego. Niektórzy ludzie używają medytacji, powtarzających się afirmacji i wizualnych wskazówek, aby pomóc pobudzić świadomy sen, i doprowadzić go do stanu przejściowego pomiędzy snem a jawą zwanego „hypnagogią”. Świadome śnienie pojawia się we wczesnych stadiach snu, kiedy najprawdopodobniej następuje paraliż senny i świadome śnienie. Jeśli kiedykolwiek miałeś wyjątkowo żywy sen, w którym możesz kontrolować swoje działania, prawdopodobnie przeżyłeś świadomy sen.

 

Paraliż senny jest w rzeczywistości najłatwiejszym, najczęstszym sposobem na seks astralny.

„Jesteś w pełni przytomny, ale uwięziony w swoim ciele i możesz odczuwać silne mrowienie, wibrację lub słyszeć wysoki dźwięk” mówi Pavlina. „To jest twoje ciało astralne, które budzi się i rozluźnia z uścisku ciała fizycznego.”

 

Kiedy poczujesz te odczucia, ty (a dokładniej, twój umysł), możesz rozciągnąć się i wydostać z ciała. To, jak mówi Pavlina, jest tym, co dzieje się, gdy „stajesz się” astralnym. „Możesz dosłownie spojrzeć na swoje łóżko i zobaczyć leżące tam ciało fizyczne, podczas gdy swobodnie latasz po pokoju, domu lub okolicy”.

 

Po wyjściu z ciała możesz „dostosować częstotliwość”, aby odwiedzić różne „planety astralne”. Niektóre będą miały wyższy poziom niż tam, gdzie jesteś ty, a niektóre niższe. „Najlepiej udać się na wyższe poziomy” – mówi Pavlina. „Tam napotkasz inne astralne istoty (niektóre ludzkie, niektóre nie) i możesz się nimi zająć.”

 

Nadal ciekawi tematu seksu astralnego?

 

„Aby doświadczyć astralnego seksu z inną istotą, potrzebujesz jej zgody” – mówi Pavlina. „Wtedy możesz połączyć swoje ciało astralne z jego ciałem, aby rozpocząć proces dzielenia się energią, który będzie albo seksualny, albo błogi.” Ponownie, jest to praktyka duchowa, która zajmuje dużo czasu, aby ją doskonalić, więc nie oczekuj, że położysz się w łóżku i zaczniesz uprawiać seks z kimś od tak.

Dwa główne sposoby na seks astralny:

Z twoim partnerem. „Kiedy jesteś w astralnym samolocie ze swoim partnerem śpiącym obok ciebie w łóżku, możesz” latać „lub” unosić się „nad jej ciałem i widzieć jej ciało astralne w swoim fizycznym – mówi Pavlina. „Wtedy możesz obudzić ją astralnie i zobaczyć, czy chce opuścić swoje ciało, aby grać z tobą w układzie astralnym” Działa to tylko wtedy, gdy jesteś w stanie ją obudzić.

Z niebiańską istotą. „Istnieje wiele podmiotów, które chętnie zaangażują się w seks astralny z tobą” – mówi Pavlina. „Po prostu bądź ostrożny i upewnij się, że mają wysokie wibracje, ponieważ jeśli angażujesz się w seks z niższą energią wibracyjną, czasami kradną dużo twojej energii, co może sprawić, że będziesz wyczerpany przez wiele godzin, a nawet dni.”
Ciekawi tematu? Zajrzyjcie na blog Pavliny.

Jak oceniasz ten wpis?

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?