Znaki zodiaku, a mocne strony w łóżku

Znaki zodiaku, a mocne strony w łóżku

Jak oceniasz ten wpis?

Każdy z nas posiada osobowość, która często wiąże się z posiadanym przez nas znakiem zodiaku. Okazuje się, że wiele rzeczy, które sprawiają, że jesteśmy dobrzy w łóżku również ma związek z astrologią. Możesz więc podziękować gwiazdom za Twoje zdolności w seksie.

Jakie mocne strony posiadają poszczególne znaki?

BARAN

Osoba spod tego znaku uchodzi za odważną, impulsywną, a co za tym idzie również sięga po to co jej się należy. Zwykle więc w przypadku baranów można liczyć na niesamowity seks zakończony jeszcze lepszym orgazmem, ponieważ są one mocno skupione na osiąganie celów w każdej strefie życia.

 

BYK

Jest to bardzo zmysłowy znak, dlatego też często spotkanie z nim ukierunkowuje w stronę wspólnej, pełnej namiętności i pasji nocy. Nie trzeba wiele, by byk wszedł w nastrój do igraszek, co może okazać się bardzo podniecające dla partnera.

 

BLIŹNIĘTA

Bliźnięta są znane z umiejętności intelektualnych i dobrej zabawy, co przekłada się na fantastyczny „dirty talk” w ich wykonaniu. Bliźnięta potrafią tworzyć naprawdę sprośne rozmowy, słuchając fantazji swojego partnera i komunikując swoje.  Bliźnięta doskonale również radzą sobie w odgrywaniu ról w łóżku.

 

RAK

Ten znak jest wysoce emocjonalny i zwykle poświęca wiele czasu i energii na otwarcie na innych ludzi. Oznacza to, że potrzebuje on dużo czasu na grę wstępną. Ale ten brak pośpiechu w seksie może doprowadzić do wielokrotnych orgazmów i zbudowaniu poważnego, emocjonalnego związku, więc cecha ta może działać na Twoją korzyść 🙂

 

LEW

Lew uwielbia dramaty i spontaniczność. Oznacza to, że możesz się spodziewać i trochę odgrywania ról, i romantycznych chwil ze świeczkami i seksowną bielizną.   jesteś na trochę roli, lalki, świec i wielu romansów. Cała ta otoczka pozwoli lwom bardziej się zaangażować i przygotować na więcej, i więcej 😉

 

PANNA

Panna ma naturalny dar bycia opiekuńczą i troskliwą, również jeśli chodzi o seks. To szczególnie istotne, kiedy jesteś emocjonalnie przywiązany do partnera. W tej sytuacji seks z panną gwarantuje Ci wspaniałą noc z wielokrotnymi orgazmami.

 

WAGA

Wagi często są postrzegane za „znak związku”, a to znaczy, że troszczy się ona o swojego partnera o wiele bardziej niż przeciętna osoba. Jak to się ma do seksu? Wagi to osoby, które ciężko pracują, aby znaleźć Twoje czułe miejsca i zajmuje się nimi tak, jak byś chciał.

 

SKORPION

Jeśli chodzi o świat astrologii, jest to najbardziej seksowny znak ze wszystkich. Są to uczuciowo naładowane istoty, a kiedy uprawiają seks, zazwyczaj skupiają się na swoich partnerach.

 

STRZELEC
To znak, który posiada niesamowity wdzięk i beztroskę, ale przez to łamiesz serca częściej, niż byś chciał. Strzelce mają tendencje do traktowania seksu jako gry, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. To znaczy, że strzelec może dać ci najlepszy orgazm lub też najdłuższy seks dotychczas.

 

KOZIOROŻEC

Nie chcemy tego mówić, ale koziorożce często są trochę sztywni i nieczuli w łóżku. Ale to tylko pozory. Jeśli koziorożec opuści swoją strefę komfortu i skoncentruje się na orgaźmie swojego partnera, masz jak w banku, że odlecisz do gwiazd 😉

 

WODNIK

Osoby spod tego znaku to istni wariaci. Nigdy nie boją się iść na głosem serca i mieć swojego zdania. Dla niektórych wodnik wydawać się może trochę dziwny i oderwany od rzeczywistości, ale to również sprawia, że możesz z nim przeżyć coś nowego, ekscytującego, a może nawet innego. Daj się ponieść 😉

 

RYBY

Masz delikatną i wrażliwą stronę, a także mnóstwo empatii wobec innych. To pozwala Ci zrozumieć, czego oczekuje Twój partner w łóżku, bez przypominania czy wyjaśniania.  Ryby to seks-masterzy (masterki ;)) jeśli chodzi o czytanie w myślach.

 

Najczęściej czytane
Reklama

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?