42 sposoby, aby być bardziej sexy cz. 1

Piękno i seksapil należy do subiektywnych ocen. Badania opinii pomagają nam uogólnić te cechy. I te najpopularniejsze, najbardziej zauważalne zebraliśmy w całość.

Przeczytaj poniższe 42 sposoby, jak być bardziej sexy od teraz!

1. Kontakt wzrokowy
I to nie tylko ze swoim partnerem. Patrzenie prosto w oczy nie tylko wzmacnia zaufanie, ale także pokazuje pewność siebie – co zwykle przekład się na seksafil.

2. Pokaż emocje
Pewnie, fizyczne piękno jest kluczowym elementem wrodzonego seksapilu, ale ekspresja naszych emocji i naszej podstawowej osobowości może zwiększyć Twoją osobistą charyzmę. Tak więc uśmiechaj szeroko i szczerze 🙂

3. Masz mózg? To go używaj! ;))
Bo inteligencja jest sexy! Trenuj go regularnie czytając książki i wiadomości światopoglądowe, tak aby nikt nie był w stanie Cię zaskoczyć. Im więcej wiesz tym bardziej możesz rozmawiać w sposób świadomy, co jest decydującym czynnikiem seksapilu.

4. Humor też się liczy
Co prawda, ostry dowcip czy ironia to nie jest coś czego można się nauczyć, ale nie biorąc świata zbyt poważnie zyskujesz na poziomie swojego seksapilu.

5. Bad hair day
Też macie tak, że jak wasze włosy wyglądają źle, wy też czujecie się źle? Otóż niepotrzebnie! Badania wykazały, że cierpienie z powodu złych włosów znacząco wpływa na nastrój i pewności siebie.

6. Eksponuj nadgarstki
I to nie dlatego, że masz tam tatuaż lub są one wyjątkowo atrakcyjne. Nadgarstki wydzielają feromony, które mogą wywołać uczucie przyciągania w innych.

7. Jedz czarne lukrecje i…pączki
Dokładnie tak. Istnieją badania, które potwierdzają że zapach czarnej lukrecji zwiększał przepływ krwi do penisa o 13%, a w połączeniu z zapachem pączków ta liczba wzrosła do 32 procent.

8. Przetestuj sexy bieliznę
Ale nie wybieraj tej lateksowej, skuś się na coś koronkowego i kobiecego. Powstaje coraz więcej sklepów z możliwością brafitingu, więc Panie w każdym rozmiarze znajdą coś dla siebie.

9. Unfollow
W mediach społecznościowych nie obserwuj ludzi, którzy sprawiają, że czujesz się niepewnie. Czy to blogerka modowa, która publikuje tylko swoje roznegilżowane fotki, czy Instagram VS, zdjęcia idealnych kobiet mogą Cię wpędzić w depresję. Pamiętaj, jesteś sexy i bez tego!

10. Jedz
My też należymy do kobiet, które najadają się przed randką, aby potem zjeść mniej. Ale to tylko sprawi, że facet będzie czuł się nieswojo. Także zamów normalną porcję (i nie sałatkę!) i delektuj się smakiem potrawy.

11. Znajdź dobrego krawca
Odśwież swoją szafę i to, co może się jeszcze nadać, oddaj do dobrego krawca. Po kilku przeróbkach Twoje ubrania będą jak nowe. Gdy ubrania są zbyt długie i luźne, wyglądasz jakbyś próbowała ukryć swoje ciało. Nie musisz od razu wbijać się w ciasną sukienkę, ale dobry krawiec sprawi, że Twoje proporcje będą właściwe, a ciuchy z klasą i sexy. A ty będziesz wyglądać jak milion dolarów.

12. Zostań okularnicą
Nawet jeśli nie masz wady, okulary na pewno przydadzą Ci się do komputera. Wybierz się do okulisty, doradzi jakich okularów potrzebujesz. I nie próbuj numerów z tanimi okularami z bazaru. To nie jest sexy. Ale sexy będą dopasowane, nowoczesne okulary. A mężczyznom na pewno zaczniesz się kojarzyć z niegrzeczną nauczycielką 😉

13. Ostrożnie z regulacją brwi
Super-cienkie brwi mogą dać Twojej twarzy wredny wygląd, pełne brwi za to kojarzone są z dojrzewającą młodzieżą. Zainwestuj w dobrą pęsetę i cienie do brwi, które ładnie podkreślą Twoje oczy i zmienią oblicze na lepsze.
14. Zwolnij
Spowolnienie ruchów i mowy o około 10% może doprowadzić do bardziej seksownego odbioru. Na przykład, zamiast pędzić korytarzem, zwolnij i podkreślaj swoje ruchy. Nie machaj rękami szybko i chaotycznie, a mów wyraźnie i z gracją.

Jak oceniasz ten wpis?

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?