6 Pozycji seksualnych, aby wejść w Nowy Rok z pompą!

Rozpocznij 2018 rok w sposób, w jaki masz nadzieję go ukończyć, czyli z pompą!

Sylwester to niezaprzeczalnie najlepszy czas na romantyczny pocałunek o północy – co jest w porządku, choć trochę przewidywalne. Dlaczego więc nie zrobić sobie specjalnej przysługi w tym roku i przejść ze swoją drugą połówką w noworoczną chwilę na wyższy poziom. Wymień tradycyjny pocałunek o północy w zamian za seks o północy! W końcu tradycja mówi, że sposób, w jaki rozpoczynasz Nowy Rok, jest sposobem, w jaki trwać będzie cały rok. Być może najlepszym sposobem na zapewnienie, że 2018 rok będzie o wiele lepszy niż 2017 r. jest nastawienie się na sukces seksualny już od pierwszej minuty .

Mając to na uwadze, w duchu świąt, przygotowaliśmy kilka świątecznych pozycji, aby naprawdę sprawić, że Nowy Rok będzie udany. Udanego wieczoru!

 

  1. Szampański kieliszek

Nic tak nie kojarzy się z Sylwestrem jak szampan, a jak to to i kieliszek jest do niego potrzebny. Weź butelkę szampana, przynieś ją do sypialni (lub dokądkolwiek, gdzie zamierzacie to zrobić) i na zmianę zlizujcie z siebie jego krople spływające po ciele. Tylko pamiętaj, aby trzymać go z dala od pochwy, miejsca, w którym nigdy nie powinno się umieszczać słodkich pokarmów (ze względu na twoje osobiste pH i wolne od bakterii części kobiece).

 

2. Zatyczka korkowa

Kontynuując tematycznie: niech twój partner usiądzie ze skrzyżowanymi nogami lub w pozycji lotosu na twoim łóżku, podłodze lub gdziekolwiek Wam się podoba. Usiądź na jego kolanach i pozwól swojemu partnerowi wniknąć w ciebie, owijając nogi wokół talii i kołyszcie się razem, by osiągnąć punkt kulminacyjny – no wiesz, rodzaj małych, stabilnych, krętych ruchów, które możesz wykorzystać do uwolnienia korka z butelki szampana. Złapiecie dodatkowe punkty, jeśli napijecie się kilka łyków wcześniej dla rozluźnienia.

 

3. Kula dyskotekowa

Pary z co najmniej jednym partnerem, który ma penisa, mogą uznać tą pozycję za zdecydowanie bardziej seksowną trzydziestego pierwszego grudnia. Aby ją wykonać, połóż się na plecach, a mężczyzna niech ukucnie nad twoją twarzą. Opuść jego mosznę do ust, ssąc oba jądra naraz lub jedno po drugim – niezależnie od tempa i objętości, poczujesz się najlepiej. Ponieważ wszyscy czekają z zapartym tchem na północ, aby ostatecznie wyjść na pokaz fajerwerków, będziesz rozgrzewać się z tym preludium do seksu oralnego lub dania głównego, cokolwiek wybierzesz.

 

4. Wybicie północy

Gdy zegar wybije północ, zastanów się, czy twój partner nie oblizywał twojej łechtaczki, podczas gdy wchodził do ciebie od tyłu. Niezależnie od tego, czy chodzi o odwróconą kowbojkę, pieska, zmodyfikowaną jeźdźca, tylne wejście pozostawia ręce wolne, aby dotknąć najdelikatniejszych miejsc i naprawdę rozpocząć Nowy Rok z hukiem.

 

5. Fajerwerkowy strzał

Niech twój partner oprze cię o ścianę, trzymając cię wokół talii, podczas gdy ty trzymasz kostki na jego ramionach. Gdy twój partner pcha, twoja sylwetka z rozstawionymi nogami powinna zbliżać się do kształtu kryształu. A za oknem fajerwerki wybuchają po północy.

 

6. Północna magia

Czy czujesz się bardzo, bardzo zmęczona pod koniec tego długiego roku? Każdy ma tak samo. Czemu nie położyć się i pozwolić swojemu partnerowi wykonać całej roboty, gdy przejdziemy do 2018 roku? Ułóż się na plecach i każ mu klęknąć między nogami, a następnie wygnij plecy, by spotkać się z jego biodrami. Mając stopy płasko na materacu lub na wybranej powierzchni, partner może wejść w ciebie z głębokimi, kontrolowanymi ruchami, które stymulują twój punkt G.

Jak oceniasz ten wpis?

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?