Ciekawy seks – Sposoby na nudę w sypialni!

Seks jest nam potrzebny do życia. Dla rozluźnienia, bliskości, okazania miłości, odkrycia pasji między partnerami. Co jednak zrobić, kiedy seks zaczyna się nam nudzić, a ogień w sypialni powoli gaśnie? Trzeba się zastanowić, co jest tego przyczyną. Warto również zadbać o ciekawy seks, urozmaicenia, prześledzenie wzajemnych fantazji, atmosferę “przed” oraz ciekawą, fikuśną bieliznę. Dla odważniejszych proponujemy fantazyjne zabawki i różnego rodzaju gadżety. Znajdź z nami sposób na nudę! 

 

Ciekawy seks na wyciągnięcie ręki, czyli zabawki do sypialni dla dorosłych!

Lubrykanty

Lubrykanty świetnie sprawdzają się przy suchości pochwy albo podczas zabaw analnych. Gra wstępna z ich udziałem staje się też znacznie przyjemniejsza! Żele wyprodukowane na bazie wody można bezpiecznie stosować z każdym rodzajem prezerwatyw i lateksowych zabawek bez obaw o ich uszkodzenie. Istnieją również lubrykanty dedykowane zwiększeniu przyjemności partnerów poprzez poprawę ukrwienia okolic intymnych, a także warianty hipoalergiczne dla bardzo wrażliwej skóry.

Świece do masażu

Świece do masażu zawierają naturalne aromaty i olejki eteryczne, które pomagają się rozluźnić. Znając odrobinę zasad aromaterapii możesz wybierać spośród zapachów relaksujących lub pobudzających. Zapal świecę tuż przed pójściem do łóżka, a już po kilku minutach zamieni się ona w zmysłowy, ciepły olejek. Wystarczy zaledwie kilka kropli, aby sprawić partnerowi/partnerce niesamowitą przyjemność…

Pierwszy wibrator

Z pierwszym wibratorem jest prawie tak jak z pierwszym razem – musi być delikatny! W wyborze istotne jest również to, żeby nie był za długi i posiadał regulowany tryb masażu. Dla urozmaicenia możecie go wybrać wspólnie! Czasem walory estetyczne urządzenia mogą stanowić dodatkową podnietę dla dwojga.

Amorino

Fanki francuskiej miłości zwariują, gdy okryją gadżet „Amorino”. Jest to niewielki pierścień, który będzie idealny do samotnych zabaw i gry wstępnej we dwoje. Nie zastąpi prawdziwego seksu, ale sprawi, że każda dziewczyna będzie podniecona i mokra….

Wibratory dla par

To jedne z bardziej profesjonalnych gadżetów, bo wiele z nich zostało zaprojektowanych przez ginekologów. Uwzględniają anatomię obu płci i działają tam, gdzie stymulacji potrzeba najwięcej… Polecamy je w 100%! Przyjemność dla obojga partnerów na bardzo wysokim poziomie.

Kajdanki, przepaski, bicze

Temat niby znany, choć często (niesłusznie!) kojarzony z klimatem BDSM. To, czy kajdanki zostaną wykorzystane do ostrej jazdy, czy tylko tortur milionem czułych pieszczot, zależy wyłącznie od Waszej wyobraźni. Wybierajcie, testujcie i nie bójcie się przekraczać własnych granic. Ale najważniejsze, róbcie to stopniowo i z wyczuciem wobec Waszych partnerów. No chyba że… lubią dać się zaskoczyć 😉

Zabawek na rynku erotycznym, zarówno dla samotnych, jak i dla par jest całe mnóstwo i cały czas powstają nowe. Warto wypróbować te, które wydają Wam się ciekawe. Przejdźcie się razem do sex-shopu albo poszukajcie w sklepie internetowym czego ekstra. Niech Wasz seks, przy wspólnym zaangażowaniu, będzie jeszcze ciekawszy i jeszcze przyjemniejszy!

Źródło: porno-gwalty.pl

Ciekawy seks – Sposoby na nudę w sypialni!

5 (100%) 1 vote[s]

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?