alt

Czym jest cuckold?

Dzisiejsze społeczeństwo jest coraz odważniejsze, wzrasta sprzedaż artykułów erotycznych oraz świadomość o seksie. Istnieją jednak nadal pewne tematy tabu. I tak jest w przypadku cuckold czyli „kontrolowanej zdrady”.

 

Cuckold to „przyzwolenie na zdradę”, czyli związek w którym strona dominująca (zazwyczaj jest nią kobieta określana mianem HotWife lub Hotka) może dokonać zdrady za pozwoleniem strony uległej (najczęściej mężczyzny, potocznie zwanego rogaczem), czerpiąc satysfakcję z tej sytuacji.

 

Zjawisko cuckold często powiązane jest ze światem BDSM, gdyż wiążę się to z „masochizmem” rogacza. Jest on upokarzany poprzez zdradę partnerki i porównywany do partnerów. To Hotka podejmuje decyzję o tym czy i kiedy rogacz będzie mógł z nią współżyć. Często kochanka pomaga wybrać lub wybiera sam rogacz, zdarza się też jednak że taka kobieta ma całkowitą swobodę seksualną, a ze stałym partnerem nie występują zbliżenia.

 

Cuckold wcale nie musi mieć negatywnego wpływu na związek. Wszystko zależy od podejścia obydwu stron i świadomej decyzji. Cuckold nie musi występować zawsze w przypadku chęci zbliżeń, a wyłącznie od czasu do czasu, urozmaicając życie łóżkowe. Decyzja jednak powinna być dobrze przemyślana, ponieważ granica między faktyczną zdradą, a urozmaiceniem jest bardzo cienka. Pamiętajcie, że jeśli nie czujecie się pewnie, nie podejmujcie się tej fantazji.

Czym jest cuckold?

2.3 (46.67%) 3 vote[s]

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?