Gra wstępna, o której marzy Twoja kobieta

Gra wstępna prowadzona przez kobietę

Kobiety potrzebują znacznie więcej czasu, aby osiągnąć satysfakcję seksualną niż mężczyźni, dlatego też gra wstępna jest tak ważna dla pań, podczas niej następuje stopniowe podniecenie, to dzięki czułemu dotykowi, lub szeptowi kobieca pochwa zmienia swój kształt i zaczyna produkować płyn lubrykacyjny, zatem im dłuższa gra wstępna, tym krótsza potem droga od rozpoczęcia właściwego stosunku, czyli penetracji, do wielkiego finału. Dzięki grze wstępnej mężczyzna pokazuje kobiecie, że jej potrzeby są dla niego równie ważne, co seksualne zaspokojenie.

Czym dłużej, tym lepiej

O ile większość Panów za cel seksu uważa osiągnięcie orgazmu, to dla kobiet równie ważna, jak sam seks i orgazm jest gra wstępna, podczas której stopniowo wzrasta napięcie i podniecenie, a partner pobudza ją tak, aby potem sama oddała mu się w całości. Jednak gra wstępna może być równie przyjemna tak samo dla kobiet i mężczyzn, wystarczy, że użyjemy do niej odrobinę wyobraźni i spróbujemy czegoś nowego.

Dobry sposób na grę wstępną:

Masaż – jest niezawodny i wcale nie musi mieć charakteru erotycznego, przynajmniej na początku. Wspólny masaż pozwoli się wzajemnie odprężyć i rozluźnić mięśnie, po długim i męczącym dniu. Możemy go zacząć klasycznie, od rozmasowania mięśni karku i pleców, a potem stopniowo przechodzić do dolnych partii ciała, czyli ud, pośladków i narządów płciowych, przydatne w takiej sytuacji mogą być olejek do masażu, żel intymny lub zwykły balsam.

Erotyczne szepty – aby się podniecić, wcale nie trzeba się dotykać, wystarczy, że zaczniecie nawzajem szeptać sobie do ucha różne nieprzyzwoite rzeczy, możecie opowiadać sobie na przykład o waszych fantazjach. Taką grę wstępną można zacząć, kiedy partner wraca z pracy, możesz do niego zadzwonić i opowiedzieć mu, że masz na sobie tylko bieliznę i czekasz, aby ją z ciebie zdjął, a przez resztę rozmowy możesz mu mówić, gdzie się dotykasz i co czujesz, kiedy już będziecie obok siebie, po takim wstępie od razu będziecie mogli przejść do rzeczy.

Wino i muzyka – stary, sprawdzony sposób, aby dobrze nastroić się na seks, lampka wina pozwoli wam się zrelaksować i rozluźnić, a kilka lub kilkanaście minut wspólnego tańca pozwoli na wzajemne pieszczoty i ocieranie się o siebie, dzięki czemu podniecenie wzrośnie. Możecie też podczas tańca nawzajem się powoli rozbierać, co będzie dodatkowym, stymulującym bodźcem.

Wspólna kąpiel – jest sposobem, aby przebywać ze sobą nago, wzajemnie dotykać się i pieścić oraz oczywiście umyć się przed seksem. Niezależnie czy macie do dyspozycji prysznic, czy wannę, wspólna kąpiel może być równie ekscytująca, podczas niej możemy dokładnie wymasować za pomocą żelu lub mydła drugą osobą, a na sam koniec nawet przejść do bardziej odważnych pieszczot jak seks oralny. Niewątpliwą zaleta wspólnej kąpieli, jest to, że panie mogą namówić podczas niej mężczyzn do pieszczot za pomocą ciepłego strumienia wody, które taki lubią.

Długie pocałunki – są doskonałym sposobem na to, aby nabrać ochoty na seks, kiedy trwają dłużej niż kilkanaście minut, potem wystarczy kilka dotyków i każdy z partnerów jest gotowy do stosunku. Całowanie można zacząć oczywiście od ust, delikatnie je muskając, potem przejść do bardziej zmysłowych pocałunków, a na koniec możemy wzajemnie całować się po całym ciele, kończąc na oralnych pieszczotach, taka gra wstępna, z pewnością nastroi was na udany seks.

Jak poprowadzić grę wstępną, aby spodobała się mężczyźnie?

To nie jest tak, że panowie nie lubią gry wstępnej, oni lubią wszystko, co prowadzi do seksu, jednak są gotowi do przejścia do rzeczy już po kilku chwilach i po prostu szybciej się podniecają niż kobiety, dlatego gra wstępna nie jest dla nich tak istotna, jak dla Pań. Jednak dobrze poprowadzona gra wstępna, która mocno podnieci mężczyznę, może zaowocować silniejszym niż zazwyczaj orgazmem, przez co i on będzie bardziej do niej skory. Wielu mężczyzn lubi, kiedy to kobieta przejmuje inicjatywę, ponieważ jest to dla niego sygnał, że partnerka chce się z nim kochać, co mile łechta męskie ego. Jak zatem poprowadzić grę wstępną, aby mężczyzna był nią zachwycony? Oto kilka przykładów:

Przebieranki – większość panów bardzo je lubi, a wszelkie skąpe przebrania pielęgniarek, policjantek, lub bardziej odważne ubrania BDSM, same w sobie działają na nich stymulująco. Jeżeli jednak nie masz ochoty lub możliwości na takie urozmaicenia, wystarczy, że założysz krótką spódniczkę i przypadkiem „zapomnisz” o majtkach, o czym dasz znać partnerowi, lub założysz seksowną, koronkową bieliznę razem z pończochami, a z pewnością mężczyzna poświęci Ci więcej czasu niż zazwyczaj.

Erotyczne gadżety – większość mężczyzn też jest ich fanami, ponieważ stanowią one odskocznię od monotonnej rzeczywistości, a takich gadżetów jest cały arsenał. Możecie zdecydować się na wibrator, kulki gejszy, lub nakładkę na penisa, kajdanki, opaskę na oczy, czy pejcz, zależy, w jakim kierunku chcecie pokierować wspólne zabawy i co najbardziej was podnieca.

Seks oralny – to chyba jeden z ulubionych sposobów mężczyzn na grę wstępną, zwłaszcza jeżeli to kobieta ma pieścić w ten sposób swojego partnera. Rzeczywiście pieszczoty oralne stymulują nie tylko wyobraźnię, ale i mechanicznie podniecają człowieka. Jeżeli jednak zdecydujesz się tak zacząć wstęp do seksu, pamiętaj, że facet może bardzo się podniecić i w efekcie sam stosunek może trwać krócej niż zazwyczaj, bez pieszczot tego rodzaju.

Zwiąż mnie – zakazane i mniej grzeczne zabawy podniecają tak samo kobiety, jak i mężczyzn, zwłaszcza kiedy wymagają, abyśmy podczas nich przekroczyli pewne swoje granice, do takich zabaw z pewnością należą różne formy zniewolenia, podczas których jeden z partnerów staje się zupełnie zależny od drugiego. Wiązanie można połączyć również z kneblowaniem, jednak warto wcześniej ustalić granice, których zniewolony partner nie chce przekroczyć. Podczas takich zabaw ważne, aby nie krępować partnera zbyt mocno, zwłaszcza kiedy do wiązania używamy sznura lub liny, tak by nie odcinać dopływu krwi do wszystkich części ciała i nie pozostawić na nich siniaków.

Jak oceniasz ten wpis?

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?