Jądra – jak je pieścić?

Jądra to najbardziej pomijana część męskiego układu płciowego. Większość kobiet podczas pieszczot skupia się wyłącznie na penisie. A jednak duża część mężczyzn ceni sobie delikatną stymulację jąder. Przeczytaj jak sprawić przyjemność swojemu mężczyźnie.

Po pierwsze: skupiaj się na mosznie, nie na jądrach

Moszna to skóra otaczająca jądra, jest ona wyjątkowo wrażliwa, ale może znieść też intensywniejsze pieszczoty. Jądra są bardziej delikatne i należy obchodzić się z nimi bardzo ostrożnie!

Po drugie: Po prostu dotykaj

Czasami podczas pieszczot oralnych penisa wystarczy wziąć jądra do dłoni. Ich ciepło sprawi przyjemność partnerowi


Po trzecie: Kreśl kółka

Rysuj palcem kółka na podstawie penisa gdzie trzon penisa spotyka się z moszną

Po czwarte: Leciutko szczyp

W bardzo delikatny sposób podszczypuj skórę moszny. Obserwuj jak zareaguje Twój facet. Jak mu się podoba – kontynuuj 🙂

Po piąte: Masuj

Owiń palce wokół moszny i delikatnie masuj między kciukiem i palcem wskazującym. Delikatnie pociągnij jądra w dół. To podrażni większą ilość zakończeń nerwowych oraz zwiększy wrażliwość. Następnie pogłaskaj napiętą skórę i zobacz jak on zareaguje.

Po szóste: Nawilżaj

Owiń dłońmi penisa w mocnym uścisku. Następnie przesuń jedną rękę do góry, drugą natomiast na dół ciągnąc delikatnie za jądra. Ten ruch spowoduje, że penis poczuje się duży i spotęguje doznanie. Pamiętaj, aby do tych ruchów dodać lubrykantu lub olejku do masażu, aby ułatwić poślizg.

Po siódme: Głaszcz

Usiądź okrakiem na jego klatce piersiowej, odwrócona w stronę jego krocza. Schyl się w stronę penisa i powoli przeciągnij rękoma po nim w stronę brzucha.

Po ósme: Użyj paznokci

Bardzo delikatnie i z wyczuciem przejedź paznokciami po skórze moszny. Jedni wprost uwielbiają to uczucie, drugich irytuje dlatego zapytaj jak mu się podoba.

Po dziewiąte: Weź do ust

To doprowadzi go granic orgazmu. Możesz trzymać nieruchomo lub też przemieścić swój język wokół moszny. Znajdź szew, który biegnie przez środek jego jąder i zacznij go lizać, a gwarantujemy Ci, że Twój facet będzie w siódmym niebie.


Po dziesiąte: Dodaj lód

Dotnij jego jądra jedną ręką, drugą natomiast weź kostkę lodu i przyłóż do obszaru między jądrami, a odbytem. Zabawa w ciepło-zimno po pierwsze da się trochę zrelaksować obolałym jądrom, po drugie zmiana temperatury podziała na nie stymulująco.

Przede wszystkim bawcie się dobrze przy pieszczotach jąder i nie zapominajcie o kreatywności. Zostaniesz najlepszą kochanką, jaką on kiedykolwiek miał!

 

Grafika źródło: google.com

Jak oceniasz ten wpis?

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?