Najlepsze pozycje do seksu analnego

Seks analny może dać nam wiele przyjemności, jednakże prawdziwą satysfakcję odczujemy dopiero wtedy, kiedy właściwie dobierzemy pozycję. Większość pozycji seksualnych, które znamy, świetnie nadaje się również do seksu analnego, trzeba tylko wiedzieć, jak je odpowiednio zmodyfikować.

Na pieska
„Na pieska” to chyba jedna z najpopularniejszych pozycji, w których odbywa się zarówno stosunek waginalny, jak i analny. W pozycji tej kobieta klęka i wypina mocno pośladki do tyłu, podpierając się jednocześnie na łokciach. Pozycję tę można zmodyfikować jeszcze w w ten sposób, że kobieta zaciśnie nogi, tak że jej biodra znajdą się pomiędzy nogami partnera.

Na łyżeczkę
Popularny seks „na łyżeczkę” to wymarzona pozycja do seksu analnego. Kobieta kładzie się bokiem i wypina pośladki, jednocześnie podkurczając nogi, a mężczyzna dokonuje penetracji, kładąc się obok niej. Pozycja „na łyżeczki” w dość specyficzny sposób stymuluje odbyt i daje nie tylko sporo rozkoszy, ale także uczucie bliskości i intymności.

Na niegrzeczną kowbojkę
Grzeczna kowbojka to taka, która osiąga przyjemność ze zwykłego seksu . Niegrzeczna natomiast to ta, która siadając na facecie, wprowadza sobie jego członka do odbytu. Na pierwszy rzut oka pozycja ta może się wydawać karkołomna, a nawet niewygodna, ale przy odrobinie wprawy daje duże pole do popisu. Niegrzeczna kowbojka to doskonała propozycja dla aktywnych pań, bowiem stroną czynną jest tu właśnie kobieta. Facet natomiast ma za zadanie jedynie leżeć i podziwiać partnerkę. Ogromną zaletą tej pozycji jest fakt, że można ją modyfikować, np. siadać na partnerze przodem lub tyłem.

Przysiady
Przysiady to kolejna propozycja dla kobiet, które lubią być aktywne w seksie analnym. Mężczyzna siada na krawędzi łóżka, a kobieta ma za zadanie odwrócić się do niego tyłem, wypiąć pośladki i zrobić przysiad, jednocześnie wprowadzając penisa w siebie. Pozycja ta jest wyjątkowo przyjemna, ale ma jedną wadę — z racji dużego wysiłku fizycznego, który jest w nią angażowany, raczej nie pobawicie się w ten sposób bardzo długo.

Misjonarski anal
Partnerzy przyjmują pozycję takie, jak podczas penetracji waginalnej, ale kobieta mocniej podkurcza nogi i unosi pupę do góry. Mężczyzna dokonuje penetracji, pochylając się nad nią.W ten sposób można kochać się naprawdę długo, a ułożenie partnerów twarzą w twarz sprawia, że można na bieżąco kontrolować reakcje drugiej strony. Misjonarski anal wymaga od kobiety gibkości: musi ona utrzymać pozycję tak, żeby pośladki nie opadały na łóżko. Jeśli nie daje sobie z tym rady, partner z pewnością pomoże przytrzymać jej nogi.

Na stojąco, czyli pozycja ekspress
Masz na sobie spódnicę, a w pobliżu nie ma łóżka, ani nawet krzesła? Żaden problem, seks analny można uprawiać także na stojąco — wystarczy, że kobieta pochyli się do przodu i mocno wypnie, a partner złapie ją za biodra. Dogłębna penetracja gwarantowana, a kiedy kobieta oprze się o coś rękami, można urządzić naprawdę imponujące rodeo.

Pozycji do seksu analnego jest wiele. W tym wpisie wymieniliśmy tylko te najważniejsze, ale nie wahajcie się dokonywać nowych odkryć. Testujcie i wybierajcie, w końcu seks niejedno ma oblicze.

Najlepsze pozycje do seksu analnego

5 (100%) 1 vote[s]

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?