Nietypowe pozycje do seksu oralnego, czyli coś dla dominujących pań

Seks oralny jest najpopularniejszą z praktyk seksualnych zaraz po klasycznym stosunku, jest tak samo ekscytujący dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Przyznajcie się kobietki, że chyba każda
z nas mogłaby leżeć z rozchylonymi nogami i męską głową między nimi, całymi godzinami podróżując od orgazmu do orgazmu. Dzisiaj przygotowaliśmy dla was kilka propozycji pozycji, w których możecie doznawać oralnych rozkoszy, większość z nich z pewnością przypadnie do gustu bardziej tym panią, które lubią dominować, jednak i te z was bardziej nieśmiałe znajdą coś dla siebie.

Amazonka

To pozycja, dzięki której kobieta może kontrolować pieszczoty oraz napawać się widokiem partnera, zajętym dostarczaniem jej przyjemności. Mężczyzna kładzie się na łóżku, kobieta klęka nad nim z rozchylonymi nogami i powoli przybliża tułów aż do momentu, kiedy łechtaczka dotknie jego ust i języka, a wtedy może się ona poddać się słodkim chwilom przyjemności. Zaletą tej pozycji jest bez wątpienia to, że kobieta może wykonywać ruchy,
w przód i tył lub na boki dawkując sobie bodźce, lub naprowadzając partnera na dokładne miejsca, gdzie chce być pieszczona. Mężczyzna podczas takiej zabawy może oczywiście pieścić waginę partnerki za pomocą palców, dotykać jej pośladków, ud i brzucha.

Inna perspektywa
Pozycja ta jest dosyć rzadko praktykowana, dlatego też może dostarczyć nowych przeżyć, nie tylko dotykowych, ale przede wszystkim wizualnych. Mężczyzna siada na kanapie lub na łóżku, ona leży wpół na podłodze, wpół na nim, kobieta kładzie uda na jego udach i odgina się do tyłu, tak by jej głowa i plecy znajdowały się na posadzce. Partnerka może wtedy spoglądać na niego z zupełnie innej perspektywy niż na ogół, widzi wszystkie czynności, jakie mężczyzna wykonuje, zatem seks oralny w takiej pozycji to nie tylko niezwykłe doznanie sensualne, ale i fantastyczna uczta dla oka.

Od tyłu
Jest to pozycja, w której kobieta pokazuje swoje strefy intymne mężczyźnie w całej okazałości, a on ma do nich fantastyczny dostęp. Ona staje w rozkroku na podłodze lub łóżku, on klęka za nią, kobieta powoli pochyla się do przodu, może też oprzeć się rękami o ścianę, jeżeli tak będzie jej wygodniej, partner zaczyna ją pieścić. Poza klasycznymi pieszczotami oralnymi, wykonywanymi za pomocą ust i języka on może też stymulować zarówno odbyt, jak i pochwę partnerki za pomocą palców, w zależności od tego, co ona lubi najbardziej.

Stając na krawędzi.
Pozycja ta daje wiele satysfakcji kobiecie, jednak dla mężczyzny może być nieco niewygodna, dlatego na dłuższą metę jest wyzwaniem tylko dla wytrwałych kochanków. Mężczyzna kładzie się na łóżku tak, aby jego głowa znajdowała się na krawędzi alkowy, kobieta może stanąć nad nim okrakiem lub delikatnie przykucnąć tuż nad jego twarzą, on musi jedynie unieść głowę i przejść do działania. Partner w obydwu wariantach tej pozycji ma dobry dostęp do miejsc intymnych partnerki i wedle uznania może wybierać rodzaj pieszczot oraz ich intensywność.

69 na stojąco
Tym razem pozycja, która zaangażuje kobietę, aby nie tylko odbierała pieszczoty od partnera, ale i dawała je i jemu. Pozycja ta wygląda dokładnie tak samo, jak klasyczne 69, tyle że w pozycji stojącej. Mężczyzna łapie partnerkę od tyłu i sadza ją na sobie tak, aby jej uda znajdowały się na jego ramionach, a jej twarz znajdowała się na wysokości penisa, jego twarz z kolei zatapia się między nogami kobiety, po czym powoli wstaje, a kochankowie mogą się oddać nawzajem pieszczotą. Pozycja ta wymaga od obydwóch partnerów siły i wytrzymałości i na pewno nie wytrzymacie w niej dłużej niż kilka minut, zresztą praktykowanie stojącego 69 nie jest nawet dłużej zalecane, ze względu na to, że kobieta znajduje się do góry nogami i może to być dla niej niebezpieczne. 69 na stojąco jest jednak najbardziej widowiskową pozycją do seksu oralnego, mimo że okropnie niewygodną.

Nożyce
Pozycja ta z pewnością spodoba się wielu kobietom, gdyż jest wygodna i można w niej przyjmować pieszczoty w zasadzie bez końca, jest też w zasadzie mało wymagająca dla niego i na pewno nawet panowie będący w średniej formie nie będą mieli z nią problemów. Kobieta kładzie się na łóżku z rozchylonymi nogami, wyprostowanymi w kolanach, mężczyzna klęka przed nią, ona zakłada nogi na jego szyi i je zaplata. W pozycji tej on może dowolnie pieścić partnerkę i jej dotykać, ona z kolei za pomocą nóg, oplatających jego głowę może wyrazić swoją ekscytację, a nawet nieco narzucić tempo pieszczot.

Otwarta księga
Do pozycji tej potrzeba odrobinę odwagi i stabilności, mimo że to facet gimnastykuje się tutaj językiem, to kobieta musi mieć wytrzymałe mięśnie i dobry zmysł równowagi. On siada na kanapie lub fotelu, miejsce nie robi żadnej różnicy, ona staje przed nim, podnosi jedną nogę no góry i stawia ją na oparciu fotela lub kanapy, on może przejść do pieszczot. Mężczyzna ma wolne ręce, zatem może do woli się nimi wspomagać, ma swobodny dostęp do wszystkich stref intymnych partnerki, zarówno tych z przodu, jak i z tyłu. Niektóre z kobiet mogą mieć delikatne opory przed tak bezpośrednią prezentacją swoich wdzięków, jednak przyjemność, jaką otrzymają w zamian bez wątpienia, jest tego warta. W tej pozycji dodatkowym gadżetem jeszcze bardziej działającym na wyobraźnie mogą być buty na wysokich obcasach, jednak kiedy mamy zamiar włączyć je do gry, poćwiczmy wcześniej, no, chyba że na tyle czujecie się w nich pewnie, że nie grozi wam niefortunny upadek.

Modlitwa
Pozycja ta może być odrobinę niewygodna dla mężczyzny, ale czego nie robi się dla kobiet, zwłaszcza ich przyjemności płynącej z seksu? Kobieta klęka oparta o łóżko, fotel albo kanapę, mężczyzna kuca za nią i przybiera taką pozycję, aby jego twarz znalazła się na wysokości waginy kobiety, następnie powoli zaczyna ją pieścić, może używać palców lub samych ust, może też dawkować kobiecie doznania i bardzo powolutku rozgrzewać ją do czerwoności. Aby jemu było wygodniej, partnerka może klęknąć na poduszce, albo jakiejś w miarę miękkiej podstawce. Pozycja ta jest doskonałym dowodem na to, że jeżeli chodzi o seks oralny, to kobiety mają znacznie lepiej niż faceci, zarówno z przodu, jak i z tyłu facet ma doskonałe dojście do miejsc, które ma pieścić.

Most
Pozycja ta to prawdziwy majstersztyk wymaga od kobiety elastyczności, siły w rękach i nogach oraz wytrzymałości, jest z pewnością widowiskowa, jednak nie wiele kobiet decyduje się na taką gimnastykę, by facet dobrze ją wylizał. Najbezpieczniej wykonywać tę pozycję na łóżku, gdyż w razie ewentualnych problemów ona delikatnie upadnie na miękką pościel. Mężczyzna siada w siadzie płaskim, kobieta staje tuż przed nim i powoli zaczyna odchylać tułów do tyłu, aż do momentu, kiedy jej dłonie dotkną podłoża, ona sama nie znajdzie się w pozycji mostku, takiego samego jak ten lekcjach wychowania fizycznego. Mężczyzna zaczyna pieścić kobietę, rękami może podtrzymywać ją za biodra, zapewniając tym samym lepszą stabilność.

Stojący jeździec
Pozycja ta jest prosta i każdy bez problemu ją wykona, polega ona na tym, że kobieta staje na podłodze, mężczyzn siada przodem do niej, układając nogi na podłożu, pod jej nogami, przybliża usta do jej waginy, a ona delikatnie pochyla się do przodu. Mężczyzna może pieścić kobietę rękami, może podtrzymywać jej biodra lub jeżeli macie ochotę na bardziej intensywne doznania, pieszczoty ustami mogą zostać połączone z zabawą wibratorem. Kobieta w tej pozycji może przesuwać dowolnie biodrami i mieć wpływ na siłę i rodzaj doznań, jakimi obdarza ją partner.

Zwis
Pozycja ta nie wymaga zbyt wiele od żadnego z partnerów, jest w miarę wygodna i pozwala na leniwe rozkoszowanie się pieszczotami oralnymi. Kobieta klęka na kanapie przodem do oparcia i opiera o nie tułów, tak by połowa jej ciała zwisała wzdłuż kanapy, ręce mogą dotykać podłogi, on klęka za nią i zaczyna ją pieścić. W pozycji tej, kiedy kobieta opiera łono o oparcie kanapy, pokazuje się w całej okazałości partnerowi i oddaje w jego ręce, a raczej usta. Mężczyzna ma wygodne dostęp do wszystkich stref intymnych kobiety, może ją pieścić tylko oralnie, lub również za pomocą palców, ewentualnie gadżetów.

Jak oceniasz ten wpis?

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?