Nuru – czyli masaż, który rozpali zmysły

Nuru jest alternatywną sztuką masażu erotycznego. Wywodzi się z Japonii, a sama nazwa pochodzi od japońskiego słowa ‘nuru’ – śliski. Masaż Nuru w języku angielskim funkcjonuje pod dwoma nazwami „body sidle” lub „body to body massage”. Do tego typu masażu używa się specjalnego żelu, pochodzenia organicznego, wytwarzanego z alg. Masaż Nuru pobudza krążenie krwi i poprawia jędrność skóry oraz ukrwienie innych organów. Masaż ten polega na masowaniu ciała ciałem, przy użyciu żelu, zapewniającego idealny poślizg.

Masaż Nuru może być znakomitym pomysłem na oryginalną grę wstępną i z pewnością spodoba się tym z Was, którzy są sobą niezaspokojeni. Jest też dobrym sposobem na przełamanie sypialnianej monotonii. Taki rodzaj erotycznych zabaw możesz zaserwować swojemu partnerowi, jako niespodziankę, lub prezent, na rozmaite okazje. Będzie zachwycony twoją kreatywnością. Taka gorąca i zmysłowa zabawa, prawdopodobnie skończy się szalonym seksem.

Co jest ci potrzebne?

Żel do masażu
Materac lub prześcieradło
Bambusowa miseczka
Ręczniki.

Jeżeli, jako urozmaicenie waszego życia intymnego, wybraliście masaż Nuru, najpierw musicie się do niego odpowiednio przygotować, czyli zaopatrzyć w niezbędne akcesoria. Najważniejszy jest specjalny żel do masażu. Można go kupić w formie żelu, gotowego do użycia lub w formie kapsułek z proszkiem zawierającym koncentrat żelu, który rozcieńcza się z wodą. Żel do masażu Nuru można kupić u kilku producentów i dystrybutorów, na pewno nie będziecie mieć z tym problemów. Masaż najlepiej wykonywać na gumowym, dmuchanym materacu, albo specjalnym winylowym prześcieradle. Zapewnią one maksymalny poślizg Waszych ciał. Po masażu wystarczy przetrzeć je ściereczką. Bambusowa miseczka służy do wymieszania żelu z gorącą wodą, aż do uzyskania pożądanej konsystencji. Ręczniki, jeden pod głowę, osoby masowanej, dla zapewnienia wygody, drugi do ewentualnego wytarcia nadmiaru żelu.

Danie główne – masaż Nuru

Rozkładamy prześcieradło lub materac, przygotowujemy ręczniki i miseczkę, którą napełniamy ciepłą wodą, a następnie zanurzamy w niej tubkę z żelem, aby się rozgrzał. Warto też zadbać o odpowiednią oprawę masażu. Do dyspozycji macie lampki z kolorowymi żarówkami lub świeczki, muzykę i wszelkie inne rzeczy, które sprawią, że obydwoje poczujecie się wyjątkowo. Przed masażem możecie obydwoje wziąć prysznic lub długą kąpiel. To rozluźni Wasze ciała. Po jej zakończeniu nie wycierajcie się, ponieważ żel do masażu Nuru nakładany na mokre ciało gwarantuje jeszcze lepsze doznania. Jedna osoba kładzie się na materacu, druga miesza żel w wodą. Ważne, aby zachować właściwe proporcje podane na opakowaniu. Zbyt rozcieńczony żel straci swoje właściwości. Miseczkę z wymieszanym żelem powoli wylewamy (oczywiście część) na ciało partnera i rozsmarowujemy go po nim. Zmysłowe ruchy i dotyk naszych dłoni powoli zaczną wprowadzać partnera w strefę przyjemności. Głaszcz i masuj jego piersi, brzuch, uda, ramiona, tak, by on nie mógł skupić myśli na niczym innym. Potem zacznij swoim ciałem ocierać się o partnera, zarówno przodem, jak i tyłem. Puść wodzę fantazji, przekręcaj się, zmieniaj pozycję i kierunek ułożenia ciała, wszystko, co przyjdzie ci do głowy i spodoba się partnerowi. Do masażu możecie ściągnąć ubrania, lub pozostać w bieliźnie, co jeszcze bardziej zaostrzy waszą ochotę, aby ją z siebie nawzajem zedrzeć.

Po takim, pobudzającym zmysły, a przede wszystkim wyobraźnię wstępie, czeka was zdecydowanie fantastyczny finał, którego przez długi czas nie będziecie mogli zapomnieć.

Japoński masaż Nuru charakteryzuje się tym, że nie jest związany ze stosunkiem seksualnym. Możecie podtrzymywać tradycję, lub ją złamać i wymyślić swoje własne zakończenie.

Jak oceniasz ten wpis?

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?