Palcem po jego ciele – mapa erogennych stref mężczyzny

Mówi się, że mężczyzna nie jest skomplikowanym urządzeniem, bo jest wyposażony tylko w jedną dźwignię. Jednakże wiele kobiet zapomina o tym, że strefy erogenne u mężczyzny nie są zlokalizowane wyłącznie w obszarze genitaliów. Na ciele faceta jest więcej punktów, których umiejętne stymulowanie może sprawić przyjemność. Poznajmy je, wybierzmy się w dosłowną podróż palcem po męskim ciele.

 

Strefy erogenne na głowie
Głowa nie kojarzy się zbytnio z seksem? Być może nie, ale pomijanie jej w miłosnych igraszkach to duży błąd. Na głowie mężczyzny znajdują się aż trzy ważne erogenne sfery.

  • Usta — chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć, do czego w łóżku przydają się usta. Wargi mężczyzny w intensywny sposób odbierają bodźce, a ich całowanie, ssanie czy lizanie może być dla faceta niezwykle przyjemne.
  • Uszy — jeżeli podczas pieszczenia faceta zajmiesz się jego uszami, szybko spostrzeżesz, jak dużo satysfakcji mu to sprawia. Istotny jest nie tylko sam dotyk, ale również wrażenia słuchowe, jakie docierają do uszu mężczyzny. Twoje jęki i przyspieszony oddech działają na niego elektryzująco.
  • Skóra głowy — masowanie głowy i przeczesywanie włosów jest dla facetów bardzo przyjemne. Jeżeli podczas miłosnej gry będziesz wodzić po karku mężczyzny u nasady włosów, możesz być pewna, że wywołasz u niego bardzo pozytywne doznania.

 

Szyja i górna część ciała
Dotykanie i całkowanie męskiej szyi to bardzo silny bodziec zmysłowy. Jeżeli zadbasz o pieszczenie go w okolicach jabłka Adama, facet będzie wniebowzięty.

Strefy erogenne w górnej części ciała, to przede wszystkim:

  • Sutki — w tej kwestii panowie dzielą się zasadniczo na dwa typy. Jedni uwielbiają, jeżeli pieści się ich brodawki sutkowe, inni natomiast nie cierpią tej zabawy. Zanim więc zabierzesz się do tej strefy, upewnij się, czy aby na pewno Twój facet to lubi.
  • Ramiona — wewnętrzna część ramion pokryta jest cieńszą i delikatniejszą skórą. Subtelne wodzenie po niej, całowanie i dmuchanie to miły element gry wstępnej.
  •  Plecy — mężczyźni wręcz uwielbiają, kiedy kobieta zajmuje się ich plecami. Wodzenie dłonią wzdłuż kręgosłupa, masowanie i ugniatanie przyprawia ich o dreszcz podniecenia. W momencie szczytowania możesz nawet zacząć delikatnie drapać jego plecy lub wbijać w nie paznokcie. Skóra w tym miejscu jest na tyle gruba, że dopóki nie przesadzisz, taka gra przyniesie facetowi wyłącznie przyjemne doznania.

 
Dolna część ciała
Od pasa w dół mężczyzna wyposażony jest w kolejne cztery strefy erogenne.

  • Stopy — masaż stóp, a także lizanie i ssanie palców sprawiają, że mężczyzna nie tylko się podnieca, ale jednocześnie odpręża.
  • Genitalia — w obrębie genitaliów znajduje się kilka mini-stref erogennych. Spośród nich wyróżnić możemy napletek, żołądź, wędzidełko i mosznę. Z żołędzią penisa powinnaś obchodzić się bardzo delikatnie, tak samo jak z napletkiem. Również moszna mężczyzny jest wrażliwa na ból, tak więc wszystkie pieszczoty powinnaś wykonywać możliwie delikatnie. Jeżeli chcesz jeszcze bardziej podkręcić temperaturę miłosnego uniesienia, możesz zacząć pieścić wędzidełko, czyli cienki pasek skóry, który łączy żołądź z napletkiem.
  • Odbyt — w okolicach odbytu znajduje się duże zagęszczenie zakończeń nerwowych, co sprawia, że ta strefa ciała jest bardzo wrażliwa na pieszczoty. Jeżeli chcesz zintensyfikować Wasze doznania, możesz również odszukać na ciele faceta miejsce, które znajduje się między odbytem a kroczem. Naciskając je, sprawisz mu niesamowitą rozkosz.
  • Pośladki — także pośladki mogą przysparzać mężczyźnie erotycznych wrażeń. W ich przypadku nie musisz jednak kierować się delikatnością, pupa Twojego partnera znacznie lepiej zareaguje na intensywne pieszczoty.

Nie ograniczaj się jedynie do pocałunków, wędruj po męskim ciele i testuj, które miejsca są dla niego najbardziej czułe na dotyk. Z czasem opracujesz własną strategię, która pozwoli Ci doprowadzać Twojego kochanka na szczyt. Znajomość jego stref erogennych niezmiernie Ci w tym pomoże.

Jak oceniasz ten wpis?

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?