Palcem po jej ciele – nogi

Są jedną z najbardziej powabnych części kobiecego ciała, które zwracają uwagę płci przeciwnej. Na kobiecych nogach jest kilka punktów, których pieszczenie może bardzo podniecić kobietę. Czy wiesz, które to strefy? Jeżeli nie, koniecznie przeczytaj poniższy artykuł.

Zgięcia pod kolanami
Skóra tam jest bardzo cienka i zarazem dobrze unerwiona, dzięki czemu pobudzanie tych miejsc jest dla większości kobiet bardzo przyjemne i w efekcie prowadzi do podniecenia seksualnego. Zgięcia pod kolanami możesz pieścić delikatnymi ruchami opuszek palców lub głaszcząc je na przykład za pomocą piórka.

 

Stopy
Są jednym z męskich fetyszy i tą częścią ciała, której dotykanie sprawia kobiecie wiele przyjemności. Na stopach znajdują się receptory odpowiadające za funkcjonowanie poszczególnych organów i układów oraz bardzo wiele zakończeń nerwowych. Masaż stóp zatem jest połączeniem przyjemnego z pożytecznym i pozwoli partnerce się nie tylko się zrelaksować, ale też podniecić.

 

Wewnętrzna strona ud
Warto poświecić jej trochę uwagi podczas gry wstępnej, ponieważ większość kobiet przepada za stymulacją tego obszaru. Uda po wewnętrznej stronie możesz delikatnie masować, głaskać oraz na różne sposoby pieścić ustami, liżąc, całując lub subtelnie przygryzając, jeżeli tylko Twoja partnerka to lubi.

Jak oceniasz ten wpis?

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?