Palcem po jej ciele – srom i pochwa

Zarówno srom, jak i pochwa należą do pierwszorzędnych stref erogennych, czyli tych najbardziej podatnych na różnego rodzaju pieszczoty, które prowadzą do orgazmu. Wielu mężczyzn skupia się tylko na tych strefach, podczas gry wstępnej i nie bez słuszności, ponieważ pobudzanie ich sprawia kobietom bardzo dużą przyjemność.
Mówiąc srom mamy na myśli, łechtaczkę, jej wędzidełko, napletek, wargi sromowe oraz wzgórek łonowy. Każdą z tych części można pobudzać osobno lub razem, stymulację sromu można też łączyć ze stymulacją pochwy.

Srom

Kobiecy srom można pieścić na rozmaity sposób, do najbardziej popularnych pieszczot należy oczywiście, stymulowanie łechtaczki, które może prowadzić do jej orgazmu. Łechtaczka jest najwrażliwszą częścią kobiecego ciała, wyposażona w miliony zakończeń nerwowych, które są w stanie przyczynić się do niesamowitej kobiecej rozkoszy. Seksuolodzy uznają łechtaczkę za odpowiednik męskiego penisa pod względem czułości na bodźce. Łechtaczka składa się z jej żołędzi, ciała jamistego, gdzie skrywa się czuła cewka moczowa, której przyjemne pieszczoty, często są pomijana zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety oraz opuszka przedsionka pochwy. Odnogi łechtaczki znajdują się pod skórą, są przyczepione do kości łonowych i mają długość 4 centymetrów. Do popularnych rodzajów pieszczot łechtaczki należą jej pocieranie, dotykanie okrężnymi ruchami oraz wszelkiego rodzaju stymulacja oralna.
Wargi sromowe również są bardzo wrażliwe na dotyk, zarówno te mniejsze, jak i większe są też niezwykle delikatne, dlatego należy być ostrożnym podczas pieszczot, aby nie sprawić partnerce bólu. Zdecydowana większość kobiet lubi ssanie, całowanie i lizanie warg sromowych oraz pobudzanie ich dłońmi, jednak nie toleruje przygryzania warg sromowych, nawet delikatnego, dlatego panowie, zęby z dala.

 

Jakich gadżetów możecie używać?

Do stymulacji sromu możecie używać tylko waszych rąk i ust, które zupełnie wystarczą do zapewnienia kobiecie rozkoszy, jednak równie dobrze możecie sięgnąć po różne gadżety. Wśród szerokiego wachlarza wibratorów i erotycznych masażerów znajdziemy takie, które zaspokoją potrzeby każdej kobiety. Wibratory mają wiele rodzajów prędkości i siły wibracji, dlatego można je dopasować do indywidualnych potrzeb. Jeżeli chcesz, aby szczególnie dopieszczone zostały zewnętrzne części narządów płciowych twojej ukochanej, możesz pomyśleć o nowatorskim wibratorze Form2 amerykańskiej marki JimmyJane, stworzonym specjalnie do pieszczot warg sromowych i łechtaczki lub Delight. Z tym że Form2 stosuje się tylko zewnętrznie, a Delight na dwa sposoby, jego nietypowy kształt, maksymalnie dopasowany do kobiecego ciała pozwala na jednoczesne pobudzanie łechtaczki i pochwy, w tym punktu G. Zapewne wasza partnerka będzie bardzo wdzięczna za tego typu wrażenia.

Pochwa
Przez wiele lat panował błędny pogląd, że długość penisa ma znaczenie. Jeżeli jakiś parametr tej części męskiego ciała ma wpływ na jakość seksu, to jest to zdecydowanie grubość prącia. Dzieje się tak, ponieważ najbardziej wrażliwy obszar pochwy to jej pierwsze kilka centymetrów, gdzie znajduje się osławiony punk G.
Punkt G, przez wiele lat był traktowany jako epicentrum kobiecej przyjemności, a jego orgazm opisywany, jako najsilniejszy z możliwych, obecnie jego istnienie jest kwestionowane przez niektórych lekarzy. Jednak ci, którzy uważają, że punk G istnieje, wskazują, iż jest to niewielki obszar (ok. 1 cm kw) umieszczony na przedniej ściance pochwy, ok. 3 centymetry od jej wejścia, w dotyku przypominający zgrubienie.

 

Jak stymulować pochwę?
Podobnie jak zewnętrzne części narządów płciowych pochwę można stymulować dłońmi, ustami, penisem oraz rozmaitymi gadżetami. Jeżeli chcesz zaserwować twojej partnerce niesamowite doznania, możesz zainwestować w specjalny wibrator, tak zaprojektowany, aby stymulować punkt G, który urozmaici wasze życie intymne. Kiedy mowa o penetracji większość z nas spośród gadżetów wymienia przede wszystkim wibratory, jednak kobiety zgodnie przyznają, że przyjemność sprawiają im również często pomijane koraliki erotyczne i kulki gejszy, przeznaczone do stymulacji pochwy.
Aby seks i wszystkie pieszczoty pochwy były naprawdę przyjemne, konieczna jest dobra lubrykacja. Kobieca pochwa podczas podniecenia sama się nawilża, u różnych kobiet słabiej lub mocniej, w tym pierwszym przypadku warto wspomóc się lubrykantami, najlepiej sięgać po sprawdzone, hipoalergiczne preparaty, o pH zbliżonym do pH kobiecej pochwy. Te pochodzące z nieznanych źródeł mogą uczulać, powodować pieczenie i swędzenie, a nawet stan zapalny, dlatego ostrożnie. Kiedy na lubrykancie znajdziecie ostrzeżenie, aby unikać jego kontaktu z oczami, nie używajcie go dopochwowo, ponieważ błona pochwy jest niemal tak samo delikatna, jak śluzówka oka.

Jak oceniasz ten wpis?

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?