Palcem po jej ciele – szyja i kark

Wyobraźcie sobie taką sytuację: kobieta stoi przy biurku i z uwagą przegląda jakieś dokumenty. W międzyczasie cicho skrada się do niej mężczyzna, który w końcu staje za jej plecami, niemal do nich przywierając, powoli odgarnia włosy z jej karku i zaczyna ją po nim delikatnie całować, stopniowo przesuwa się w zagłębienie, gdzie kark przechodzi w szyję.W międzyczasie włącza do tego jeszcze pieszczoty dłońmi. W końcu kobieta jest tak podniecona, że cała scena kończy się fantastycznym, spontanicznym seksem. Chcielibyście, aby taki scenariusz miał miejsce w Waszym domu? Jeżeli tak, to musicie przeczytać artykuł poniżej, który powie Wam, czemu kobiecy kark i szyja są tak podatne na pieszczoty i jak się do nich zabrać, aby zaowocowały aktem miłosnym.

 

Zarówno kobieca szyja, jak i kark są bardzo podatne na wszelkie bodźce. Dzieje się tak, ponieważ skóra w tej części ciała jest cienka i zarazem silnie unerwiona, dzięki czemu wszystkie bodźce dotykowe, których jej się dostarcza, są niezwykle intensywne. Wystarczy, że kobieta poczuje oddech ukochanego na karku, aby po jej ciele rozeszła się fala przyjemności i podniecenia.

 

Jak pieścić kobiecy kark i szyję?
Możesz zacząć od masażu karku. Przydatny okaże się z pewnością balsam o intensywnym zapachu, który dodatkowo pobudzi zmysł węchu partnerki. Postaraj wybrać się taki zapach, który lubi. Masując kobiecy kark, możesz wykonywać ruchy pionowe, poziome i okrężne. Najlepiej masować kciukami; dotyk ma być zdecydowany, jednak nie za mocny, tak aby rozluźnić wszystkie mięśnie i przynieść im ulgę.

Po takim wstępie możesz przejść do pieszczenia szyi. Wcale nie musisz używać do tego rąk, dużo lepsze okażą się usta i język. Zacznij od delikatnego całowania szyi partnerki, od czasu do czasu muskaj ją językiem i liż. Możesz nawet pokusić się o delikatną malinkę, jeżeli wiesz, że nie będzie ona miała nic przeciwko. W zasadzie sama malinka większości kobiet nawet by nie przeszkadzała, jednak fakt, że potem musi ona przez kilka dni chodzić w golfie lub wiązać na szyi apaszkę, by ukryć grzeszny stygmat i uniknąć ciekawskich pytań, zdecydowanie zniechęca większość pań do tego typu pieszczot.

 

Szyja i kark — gdzie się kończy, a gdzie zaczyna?
Pytane niby banalne, a jednak nie do końca. Mówiąc kark, mamy na myśli obszar od nasady głowy, aż do miejsca, gdzie szyja powoli rozszerza się na plecy. Szyja zaczyna się już pod brodą i kończy w subtelnym wgłębieniu na wysokości obojczyków. Na Twoje pieszczoty podatne będą: obszar pod brodą, okolice krtani i wyżej wspomniane wgłębienie na wysokości obojczyków, które, jeżeli tylko odpowiednio je popieścisz, zagwarantuje Ci zmysłowy i gorący seks. Zatem do dzieła!

Jak oceniasz ten wpis?

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?