Palcówka, czyli jak pieścić ją palcami?

Chyba nie ma kobiety, która pogardziłaby tego rodzaju zabawą. Pieszczenie łechtaczki palcami (szczególnie partnera) jest niezwykle podniecające i z pewnością nastraja na dalsze zabawy.

Jak więc sprawić, żeby miała ochotę na więcej?
1. zacznij od delikatnego muskania okolic łona. Jej temperatura powoli zacznie rosnąć…
2. Nie zapomnij o lubrykancie, ułatwi on wejście a twoje ruchy będą płynniejsze i gładsze.
3. Jak już nawilżysz palce, zacznij dotykać jej łechtaczki. To najwrażliwsze miejsce zewnętrzne, więc na pewno zobaczysz na jej twarzy delikatny grymas podniecenia. Dodatkowo stymuluj wejście do pochwy, stopniowo przesuwaj palce z góry na dół lub na boki.
4. Przyszedł czas na kolejny krok. Włóż delikatnie palec do pochwy. Wykonuj nim płynny i regularny ruch, niech przypomina stosunek. Z czasem możesz dodać drugi palec. Jeśli znajdziesz jej punkt G, możesz go pomasować kolistymi ruchami
5. Dla bardziej zaawansowanych – w czasie wsuwania i wysuwania palców do pochwy, można kciukiem tej samej ręki pieścić łechtaczkę. Należy jednak pamiętać o tym, aby zachować rytm i koordynacje.
6. Aby zwiększyć orgazm partnerki, należy dodatkowo naciskać palcami na mięśnie pochwy. Bardzo ważne jest utrzymanie rytmu, który podtrzymuje doznania. Nawet jeśli zacznie krzyczeć i wić się z rozkoszy, nie przestawaj 😉

Kilka technik pieszczot:
# 1 Clit Boggler
Clit boggler skupia się wyłącznie na zadowoleniu łechtaczki! Przesuwaj palec w górę i w dół, powoli zwiększając prędkość i nacisk. Kiedy złapiesz rytm, a ona zacznie seksownie pojękiwać, dodaj ruch w lewo i prawo – doprowadzi ją to do szaleństwa!

# 2 Doorknob
Trzymaj palec wskazujący i środkowy wewnątrz jej i skręcaj rękę z lewej na prawą, tak jakbyś otwierał drzwi. Jeśli zobaczysz, że jej się podoba, możesz zwiększyć tempo.

#3 Thumbelina
Włóż swój palec wskazujący i środkowy do środka, umieść kciuk na jej łechtaczce. Zacznij naciskać palcami wewnątrz niej do góry, co da stymulacje punku G. Kciukiem wykonuj koliste ruchy.

# 4 V-formation
Umieść palec wskazujący i środkowy, tak by jej łechtaczka była między nimi. Ściśnij palce jednocześnie poruszając w górę i w dół. Kciuk niech dodatkowo pieści wejście do pochwy.

Jak oceniasz ten wpis?

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?