Pozycja “na jeźdźca”

To idealny układ dla dominującej kowbojki i uległego ogiera. Mężczyzna leży na plecach, kobieta zaś siedzi na nim i poruszając rytmicznie biodrami prowadzi oboje na szczyty rozkoszy. To jedna z najbardziej klasycznych pozycji, która nie wymaga szczególnej sprawności fizycznej, ale zawsze sprawia wiele przyjemności.

Jest to pozycja wyjątkowo dobra dla Pań, które potrzebują czasu i swojego tempa dochodzenia do szczytu – to ty panujesz nad sytuacją, decydujesz o tym, czy to ma być ostry numerek czy spokojny seksie. Wypróbuj różne ułożenia nóg – usiądź okrakiem, klęknij albo ukucnij. Różne napięcie mięśni potęguje różne doznania.

Zobacz jakie ruchy najbardziej ci pasują. Nie zapomnij o ruchach okrężnych! Spróbuj także różnych ułożeń ciała – pochyl się maksymalnie do przodu by stymulować łechtaczkę, ale przeciwnie – odchyl się mocno do tyłu i sprawdź jak reaguje na to twój punkt G.

W tej pozycji mężczyzna nie ma zbyt wiele do „powiedzenia”, dlatego powinien się rozluźnić i pozwolić swojej kochance spełnić kowbojskie fantazje.

Jak oceniasz ten wpis?

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?