Seks na plaży praktycznie

 Lato w pełni, a wraz ze wzrostem temperatury, aż chce się skorzystać z wielu aktywności na zewnątrz. W tym również jeśli chodzi o seks.

Istnieje wiele zagrożeń, które pojawiają się wraz z podjęciem decyzji o uprawianiu seksu na plaży. Aby mieć wyłącznie miłe wspomnienia z tej chwili, warto się przygotować.

 

Spontaniczność na bok

Seks na plaży zazwyczaj jest czymś, co robisz spontanicznie. Plaża, słońce, drinki z palemką tylko sprzyjają instynktownym zachowaniom. My jednak radzimy przygotować się nieco do tej chwili. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest rozeznanie w miejscach, gdzie możecie to zrobić. Poszukaj prywatnych zatoczek lub dużych skał. Jeśli przebywasz na konkretnej plaży w ciągu dnia, możesz rozejrzeć się po okolicy, aby sprawdzić, która część jest mniej zaludniona. Możesz nawet skorzystać z Map Google, aby znaleźć miejsca, które mogły umknąć Twojej uwadze.

Jeśli jesteś za granicą warto też sprawdzić czas przypływów, aby nie dać oceanowi popsuć Twoich planów. Nie zapominaj też o sprawdzeniu jakości wybranej plaży. Niektóre plaże są brudne i po prostu nie warte ryzyka. Powinieneś również być świadomy potencjalnych konsekwencji prawnych Twojego “wybryku”, szczególnie jeśli jesteś w obcym kraju. Jedną rzeczą jest kara za publiczne obnażanie, może już jednak nie być tak fajnie, jak zostaniesz aresztowany.

 

Przygotuj się

Potrzebujesz kilku rzeczy, aby wszystko wyszło dobrze. Najważniejszym jest duży koc, który można wykorzystać, aby chronić się przed piaskiem i szybko się zakryć, jeśli ktoś zacznie się zbliżać. Im większy koc, tym lepiej.Może on być lepszym wyborem niż ręczniki, ponieważ ręczniki mogą przepuszczać piasek, poza tym są znacznie mniejsze. Kolejną rzeczą jest duża parasolka chroniąca przed słońcem, która może być użyta do osłaniania waszych ciał przed oczami przechodniów. Krzesło plażowe daje kilka dodatkowych opcji na pozycje. Przydadzą się również chusteczki higieniczne. Jeśli używasz prezerwatyw, weź niewielką, plastikową torebkę na zużyte prezerwatywy.

Wybierz też strój, który będzie łatwy do założenia, w razie gdyby zrobiło się gorąco nie za sprawą Twojej partnerki/partnera 😉

 

Jak nie dać się złapać

Jak już znalazłeś nieco odludnioną strefę, masz paczkę prezerwatyw i inne potrzebne rzeczy, czas zacząć kolejne kroki. Przede wszystkim zachowaj zdrowy rozsądek. Nie rób tego w środku dnia. Nie rób tego kiedy ludzie – zwłaszcza dzieci – są w pobliżu. Odczekaj co najmniej do zmierzchu. Plaża powinna być pusta. Cieszcie się chwilą, ale miejcie oko i ucho na przechodniów. Trzymaj jęki na wodzy. Jeśli widzisz lub słyszysz kogoś z daleka, zastopuj i poczekaj, aż się nie oddali.

Jeśli paranoicznie boisz się przyłapania, ale nadal chcesz doświadczyć seksu na plaży, możesz zainwestować w większą prywatność. Może udać Ci się wynająć lokum, które ma prywatną plażę albo hotel z prywatnym balkonem z widokiem na morze.

 

Unikaj piasku

Większość ludzi zbyt romantycznie ocenia seks na plaży, wyobrażając sobie siebie w ramionach partnera, baraszkujących na piasku, gdy fale lekko muskają stóp. W rzeczywistości odkryte narządy płciowe w pobliżu piasku są receptą na katastrofę. Piasek może wydawać się zupełnie nieszkodliwy, gdy przykleja się do nóg, inaczej to się ma w przypadku narządów.

Prawdopodobnie najlepsza pozycja na plaży to piesek. Jeśli jesteś w pobliżu dużych skał, możesz spróbować również pozycji stojących.

 

Rozważ alternatywne opcje

Jeśli nie widzisz możliwości seksu na plaży, może spróbujecie seksu w wodzie? Oczywiście ta propozycja ma również wady, jak i zalety. Nie zachęcamy do seksu, gdy w pobliżu są ludzie, ale woda ukryje to, co dzieje się pod powierzchnią 😉 Plus, wyporność w wodzie sprawia, że ​​seks może stać się o wiele łatwiejszy, co za tym idzie możecie wypróbować nowe pozycje.

Z drugiej strony, woda może osuszyć naturalnie wydzielany śluz, więc niektóre kobiety mogą odczuwać ból lub dyskomfort z tego powodu. Nie zaleca się stosowania prezerwatyw pod wodą, musisz też być ostrożny, by nie potknąć się.

Pamiętaj, że seks na plaży nie musi oznaczać dosłownie seksu na plaży. Seks oralny i pieszczoty mogą być o wiele bardziej podniecające niż stosunek płciowy, biorąc pod uwagę ryzyko i techniczne utrudnienia. Seks oralny można ukryć kocem lub pod parasolem.

Jak oceniasz ten wpis?

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?