alt

Halloweenowe przebieranki

Właśnie… przebieranki.A może by tak wykorzystać tą okazję do zaskoczenia Twojego partnera i założenia kusego i seksownego ubranka? 🙂

Na rynku jest wiele kostiumów do wyboru, od troskliwej pielęgniarki po dominującą nauczycielkę.
A nowe stroje to i nowe role, które możesz odegrać. Doskonała okazja, aby dodać swojemu życiu łóżkowemu trochę pikanterii, ale i odświeżenia. A Twój facet na pewno padnie z rozkoszy 🙂 Wszystkie jego myśli skupione będą na tym co czeka go w domu – może dziś policjantka służbistka albo krwiożercza wampirzyca:)

Jednak nie dla każdego

Wśród takich zabaw nie odnajdzie się osoba nadto poważna, bez dystansu do życia. Nie jest to też dobra propozycja dla osób, które krępują się swojego ciała. I pamiętajcie, że musicie dobrać strój do preferencji swojego partnera. Nie zachęcisz go do baraszkowania w stroju Śpiącej Królewny, jeśli bliższa jego klimatom jest… Kobieta Kot.

Odwrócenie ról

Marzy wam się przygoda z hydraulikiem, strażakiem czy policjantem? Zachęćcie swojego partnera do przebieranki. Może nie być łatwo, ale jeśli pomożecie mu się do tego przygotować, a potem okażecie wdzięczność, na pewno się zgodzi 🙂

Seksuolodzy przekonują, że to może być fantastyczne doświadczenie i sposób na monotonność w związku. Ich obecność rozwija wyobraźnię seksualną i pozwala na głębsze przeżycia. Pod warunkiem, że obydwoje się na to godzicie. Jeśli przebieramy się tylko dlatego, żeby sprawić przyjemność drugiej osobie, może dostarczyć więcej frustracji niż rozkoszy.

Jak oceniasz ten wpis?

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?