Dlaczego tak lubimy seks od tyłu?

Pozycja „na pieska”, w której kobieta klęczy na łóżku lub podłodze i wypina pośladki w stronę partnera, uznawana jest za jedną z najbardziej podniecających. Seks od tyłu uwielbiany jest nie tylko przez mężczyzn, ale również przez kobiety. Co jest w nim takiego, że tak bardzo go kochamy?

Sex od tyłu = Większa stymulacja
Wygięte ciało partnerki i zaciśnięcie wejścia do pochwy sprawiają, że staje się ona ciasna, a ruchy partnera są odczuwane intensywniej przez obie strony. Penis mocno przylega do przedniej ściany pochwy, a to powoduje, że ruchy dostarczają jeszcze więcej przyjemności.

Sex od tyłu = Piękne widoki i nieograniczone pieszczoty
Kochając się do tyłu, mężczyzna może podziwiać krągłe pośladki partnerki i jej delikatne plecy, to zaś działa na niego niezwykle pobudzająco. Podczas stosunku może również chwycić ją za biodra i przyciągnąć do siebie albo położyć się na jej plecach i sięgnąć do piersi czy łechtaczki. Ta nieograniczona możliwość pieszczot sprawia, że w pozycji od tyłu odlatuje zarówno facet, jak i kobieta. Mężczyzna może dotykać pośladków kobiety, ciągnąć ją delikatnie za włosy, a także finiszować na jej pośladkach — wielu parom sprawia to ogromną przyjemność.

Sex od tyłu = Szybszy i mocniejszy orgazm
Pozycja od tyłu lubiana jest przede wszystkim przez pary, którym trudno osiągnąć spełnienie. Ograniczenie miejsca w pochwie sprawia również, że większej przyjemności doświadczają mężczyźni z małymi penisami oraz kobiety, których pochwa jest luźna. Dodatkowo orgazm w pozycji na pieska jest niezwykle intensywny. W ten sposób można kochać się bardzo mocno i głęboko.

Sex od tyłu a aspekt biologiczny
W pozycji od tyłu kopuluje większość zwierząt. Również prehistoryczni ludzie w taki właśnie sposób uprawiali seks. Wspomnienia tych czasów w pewnym sensie w nas przetrwały i człowiek zawsze miał pociąg do tego, żeby kochać się właśnie tak. Seks od tyłu kojarzy się z dominującym mężczyzną i uległą kobietą, a więc wyzwala w nas dzikie, pierwotne żądze.

Żeby kobieta pokochała seks od tyłu, musi być spełnionych kilka warunków. Przede wszystkim konieczne jest prawidłowe ułożenia ciała oraz maksymalne rozluźnienie. Jeśli pozycja nie jest wystarczająco komfortowa, można lekko rozchylić nogi lub unieść jedną do góry. Panie, które odnajdują najlepsze dla siebie ułożenie ciała, czerpią z seksu od tyłu wiele przyjemności. Szczególnie te, które wybierają rolę osoby uległej i lubią, kiedy partner nad nimi dominuje.
Któż z nas nie osiągnął chociaż raz spełnienia od tyłu? Pozycja ta wydaje się idealna do osiągania wyżyn rozkoszy, ma same zalety, nie wymaga dużej zwinności ani wytrzymałości, a co najważniejsze: sprawia, że seks zyskuje całkiem nowe oblicze.

Dlaczego tak lubimy seks od tyłu?

5 (100%) 1 vote[s]

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?