Pierwszy raz z finałem w ustach

Seks oralny jest marzeniem niemal każdego faceta, niektóre kobiety mają przed nim jeszcze opory, jednak jest to głównie spowodowane wychowaniem i przez wiele lat panującym poglądem, iż kobieta powinna być „czysta”, a seks nie powinien jej sprawiać przyjemności. Jednak czasy, kiedy ludzka seksualność była tematem tabu, odchodzą na dobre w niepamięć.
Seks oralny może być przyjemny, nie tylko dla mężczyzny, jest doskonałym sposobem na spróbowanie czegoś nowego, przełamanie nudy oraz wyrazem oddania i zaufania sobie.

Nic na siłę.

Aby seks oralny był źródłem przyjemnych doznań musi być dobrowolny, zmuszanie się do niego może i jednorazowo sprawi mężczyźnie przyjemność, jednak w końcu zorientuje się on, że kobieta zmusza się do tego i jemu przestanie on sprawiać radość, no, chyba że jest egoistą, nieliczącym się z potrzebami swojej partnerki. Taki rodzaj seksu dla wielu kobiet jest zarezerwowany tylko i wyłącznie dla stałych partnerów, jest wyrazem oddania oraz szczególnej więzi, jaka ich łączy.
Jak dbać o higienę?
Seks oralny wymaga też odpowiedniego zadbania o higienę, dlatego umycie przez mężczyznę członka przed fellatio jest naturalne i nikogo nie dziwi, jednak, gdy partner tego nie zrobi, możemy śmiało wysłać go do łazienki i jeżeli tylko powiemy, dlaczego ma on to zrobić, to żaden z nich się nie obrazi i czym prędzej uda się pod prysznic.

Połykać czy nie?

Jednym z dylematów kobiet, które chcą się zdecydować na seks oralny, jest pytanie, co zrobić ze spermą, połknąć, czy wypluć? Kobiety często też zastanawiają się, czy sperma nie jest szkodliwa. Sperma nie jest szkodliwa, zawiera związki takie jak witaminy, lipidy i aminokwasy. Jej smak jest uzależniony od diety mężczyzny, kiedy dobrze się on odżywia i w jego jadłospisie znajdziemy owoce, jego sperma powinna mieć o neutralny, delikatnie gorzki posmak. Jednak używanie dużych ilości alkoholu i używek, palenie oraz niezdrowa dieta uboga w owoce i witaminy sprawi, że sperma mężczyzny może być kwaśna i niesmaczna.
W niektórych środowiskach króluje pogląd, że spermy nie należy wypluwać, ponieważ jest to nieładne lub mężczyzna może poczuć się nieswojo, a nawet urażony, z kolei połykanie spermy partnera jest uznawane za jego pełną akceptację i wyraz miłości oraz oddania. Jednak jest to głównie kwestia gustu i przekonań.
Bądź co bądź nie można zaprzeczać, że połykanie spermy jest przez facetów lubiane i jest to dla nich wymarzony finał każdego seksu oralnego, dlatego warto czasem wyjść naprzeciw swoim zahamowaniom i się przełamać. Zwłaszcza że ilość spermy oddawane przy wytrysku jest nie wielka, a jej połykanie jest higieniczne i nie ma żadnych skutków zdrowotnych.

Jak do tego podejść?

Jak przygotować się do stosunku oralnego, którego finał ma być w ustach? Najlepiej porozmawiać z partnerem o naszych obawach, jeżeli będzie on ich świadomy, z pewnością wykaże się większą cierpliwością. Należy też wytłumaczyć sobie, że sperma nie jest niczym obrzydliwym, to zwykła ludzka wydzielina, czysta i nieszkodliwa dla organizmu. Warto też wiedzieć, że połknięcie spermy będzie dla naszego partnera wyjątkowo przyjemne, zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym, a dawanie sobie nawzajem radości i będąc dla siebie źródłem rozkoszy, jest przecież w związku ważne i buduje jeszcze większą intymność.
Czego nie powinien robić partner?
Kiedy kobieta ma zamiar, pierwszy raz skończyć fellatio połykając spermę, ważne jest zachowanie mężczyzny, nie może on jej do niczego zmuszać, kobieta sama wie, co ma zrobić, możecie jedynie delikatnie zasugerować, że coś mogłaby poprawić, lub jakąś czynność wykonać inaczej, lecz najlepiej przekazać jej to słownie, a nie za pomocą ruchów. Odpada przytrzymywanie penisa w ustach kobiety na siłę, przed samym wytryskiem, lub mało delikatne wkładanie go do ust, przy takich praktykach żadna kobieta nie będzie miała ochoty na finał w ustach, a nawet seks oralny w ogóle.

Przeciwwskazania:

Samego seksu oralnego nie powinniśmy praktykować, jeżeli na członku partnera są jakieś brodawki, ich istnienie wskazuje na możliwość, że jest on zarażony wirusem HPV, który może wywołać raka. Odpuśćmy sobie seks oralny też w wypadku opryszczki miejsc intymnych, jednak nie ma żadnych przeciwwskazań do fellatio, kiedy partnerka ma opryszczkę wargową, ponieważ te dwa rodzaje opryszczki są wywoływane innymi wirusami i nie można się nimi zarazić.

Jak oceniasz ten wpis?

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?