Jak opóźnić wytrysk? 6 sprawdzonych sposobów!

Jak opóźnić wytrysk? 6 sprawdzonych sposobów!

2 (40%) 1 vote


Wielu mężczyzn uważa, że ​​wytrzymałość podczas stosunku to znak ich sprawności seksualnej i jest w tym trochę racji. W końcu to naprawdę zwiększa seksualną przyjemność partnera. I to nie wszystko, przedłużenie wytrysku również nasila orgazmy Twoje i Twojej partnerki.

 

Jednakże, chociaż większość mężczyzn chciałaby przedłużyć wytrysk i nasilić swoje orgazmy, często nie trwa to długo podczas penetracji pochwy. Co więcej, nie mają pojęcia, jak mogą opóźnić wytrysk. Cóż, nie jest to trudne, a niektóre bardzo proste wskazówki i techniki mogą Ci w tym pomóc. Rzućmy okiem na niektóre rzeczy, które możesz zrobić, aby wytrwać dłużej podczas stosunku seksualnego.

 

# 1 – MASTURBACJA

Masturbowanie się na kilka godzin przed odbyciem stosunku seksualnego może pomóc ci wytrzymać dłużej podczas seksu. Dzieje się tak dlatego, że podczas wytrysku w trakcie masturbacji wrażliwość penisa ma tendencję do zmniejszania się. Tak więc, potrzeba więcej czasu, aby osiągnąć orgazm i wreszcie wytrysnąć ponownie.

Jedyną wadą jest to, że dla niektórych mężczyzn masturbacja przed seksem może faktycznie osłabić ich pragnienie odbycia stosunku seksualnego w danym momencie lub spowodować problemy z uzyskaniem silnej erekcji. Dlatego powinieneś upewnić się, że masturbujesz się co najmniej 2 godziny przed planowanym stosunkiem seksualnym.

 

# 2 – PREZERWATYWY

Wszyscy wiemy o bezpiecznym seksie i dlaczego powinniśmy używać prezerwatywy. Jedną z rzeczy, z których większość mężczyzn nie zdaje sobie sprawy, jest to, że prezerwatywa redukuje odczucia  podczas stosunku płciowego. Oznacza to, że potrzeba więcej czasu, aby osiągnąć orgazm, a skończy się na tym, że będzie trwał dłużej niż zwykle.

 

# 3 – ODDECH

Większość mężczyzn ma tendencję do szybkiego oddychania podczas seksu. W rzeczywistości niektórzy mężczyźni nawet wstrzymują na ten czas oddech. Zazwyczaj nie jest to dobrą praktyką, jeśli chcesz wytrzymać dłużej. Musisz głęboko oddychać i rozluźnić swoje ciało.

Po prostu zwolnij swój oddech i skup się na odczuciach chwili, a uświadomisz sobie, że skończysz później i doświadczysz przyjemności, których nigdy nie czułeś.

 

# 4 – METODA STOP I START

Ta metoda jest jedną z najlepszych metod na opóźnienie wytrysku, nasilenie orgazmu, a także zwiększenie objętości wytrysku. To całkiem proste; wszystko, co musisz zrobić, to wycofać się, gdy tylko poczujesz, że osiągasz punkt kulminacyjny. Pozwól sobie na chwilę relaksu, aż napięcie opadnie. Gdy minie, możesz kontynuować.

Metoda ta nie tylko przedłuża twoją przyjemność seksualną, ale cały proces wycofywania się i powracania sprawi, że twoja partnerka będzie chciała więcej i prawdopodobnie osiągnie orgazm, którego nigdy wcześniej nie doświadczyła.

 

# 5 – ŚCISKANIE

Kolejną techniką jest ściskanie końcówki penisa. Należy ją wykonać, gdy tylko poczujesz, że masz wytrysk. Metoda jest idealna dla tych, którzy mają tendencję do wytrysku nawet przed penetracją.

Jak tylko masz ochotę wytrysnąć, po prostu ściśnij końcówkę penisa przez dziesięć do dwudziestu sekund. Utrzymaj ucisk, aż uczucie opadnie. Gdy minie, poczekaj około 30 sekund, a następnie wróć do tego co przed chwilą robiliście. Możesz kontynuować to aż do czasu, w którym ty i twój partner jesteście gotowi do Grande finale 😉

 

# 6 – POZYCJE SEKSUALNE

Jeśli chcesz trwać dłużej podczas stosunku, porzuć tradycyjną pozycję misjonarską i pozwól dziewczynie być nad tobą. Pozycja pozwala Ci się zrelaksować i zachować kontrolę nad emocjami oraz sprawić, że będziesz dłużej niż zwykle.

 

 

 

Wielu mężczyzn może również korzystać z suplementów ziołowych, witaminowych lub pigułkowych, które mogą również poprawić ogólne zdrowie seksualne. Jednak dla większości mężczyzn jedna z powyższych technik jest zwykle wystarczająca do przedłużenia wytrysku. Upewnij się, że rozumiesz również potrzeby i pragnienia partnerki, ponieważ może ona pomóc ci podczas stosunku seksualnego.

Najczęściej czytane
Reklama

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?