4 niegrzeczne pozycje do seksu w wodzie

Jest lato, a dla nas to nie tylko sezon bikini. Jest to też czas kiedy można pogrzeszyć na świeżym powietrzu. Albo w wodzie 😉 Zacznijcie od zmysłowego masażu kremem z filtrami UV, a następnie wypróbujcie nasze pozycje, kiedy poczujecie podniecenie w wodzie.

1. Materacowy plusk

Niech facet usiądzie na materacu z nogami zwisającymi nad krawędzią. Następnie usiądź na nim okrakiem, twarzą do niego i powoli opuść się na jego penisa. Gdy wszedł już w Ciebie, może kołysać się w przód i w tył. Aby zintensyfikować doznania może kierować Twoimi biodrami i dociskać je do siebie. Plusk wody na materacu będzie trafiał w jego jądra i Twoją łechtaczkę, zapewniając dodatkowe odczucia.

2. Wodna taczka

Wejdź na dobrze napompowany materac w płytkiej wodzie (tak tak, nie da się tego zrobić w seksowny sposób) i połóż się na brzuchu, tak aby tyłek i nogi zwisały nad krawędzią. Twój mężczyzna powinien chwycić Cię za uda, jakby pchał taczkę, a następnie wejść w Ciebie. Ta pozycja pozwala na super-głęboką penetrację. Jednak jest możliwa tylko w zacisznym miejscu lub prywatnym basenie 😉

3. Schodki

Niech Twój facet usiądzie na schodkach z nogami lekko rozłożonymi, odchylając się do tyłu z rękami wyciągniętymi i spoczywającymi na brzegu basenu. Usiądź na niego okrakiem, twarzą w jego stronę i opuść się na jego penisa, trzymając się jego ramion do wsparcia. Bądź cały czas na ugiętych kolanach i poruszaj się w górę i w dół lub w przód i w tył (możesz dla urozmaicenia zataczać kółka). Pozycja ta jest najlepsza do stymulacji łechtaczki, ponieważ twoje biodra są naturalnie przechylone do przodu wobec jego kości łonowej.

4. Lewitacja


Stań przy pomoście lub ścianie basenu i oprzyj ramiona na nim, trzymając się krawędzi do wsparcia, jeśli będzie trzeba. Twój partner powinien uklęknąć między Twoimi nogami, podnieść Cię i opuścić na swojego członka. Ta pozycja pozwala na wiele modyfikacji. Spróbuj podciągnąć kolana lub owinąć nogi wokół jego bioder.

Jak oceniasz ten wpis?

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?