Stymulacja punktu G – najlepsze pozycje

Niektóre pozycje Kamasutry wyjątkowo sprzyjają intensywnej stymulacji punktu G i zapewniają szczególne doznania. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy ich spis – koniecznie wypróbujcie!

Pozycja klasyczna

Większość wariantów pozycji klasycznej można wykorzystać do stymulacji punktu G, ze względu na jego położenie w przedniej ścianie pochwy. W momencie wprowadzania członka, kobieta powinna mocno zacisnąć mięśnie Kegla, a mężczyzna – ciasno przylgnąć do jej kości łonowej – to jeszcze dodatkowo pobudzi punkt G.

 

Pozycja od tyłu

Wypnij się jak najbardziej i połóż piersi na łóżku. Jeśli nie czujesz penisa wystarczająco, złącz nogi – to zwęzi wejście i zapewni obojgu mocniejsze doznania. Ta pozycja zdecydowanie najlepiej stymuluje punkt G!

Sternik

Leżąc na plecach unieś nogi wysoko i oprzyj je o barki partnera, a on niech wsunie członek do pochwy. Podczas stosunku staraj się cały czas trzymać uda blisko siebie, ściskając również ścianki pochwy. Twój facet będzie miał lepsze tarcie, a Twój punkt G – intensywniejsze pobudzanie. Co więcej, mężczyzna może pieścić łechtaczkę, co dodatkowo intensyfikuje doznania.

 

Waga

Mężczyzna siedzi na skraju łóżka, a Ty usiądź na nim okrakiem. Wyprostuj nogi i odchyl się mocno do tyłu. Niech mężczyzna trzyma Cię za ramiona. Odchylenie sprawi, że penis będzie intensywniej naciskał na punkt G. W tej pozycji jednak niemożliwe jest wykonywanie głębokich ruchów posuwistych.

 

Nosorożec

W tym układzie doświadczysz głębokiej penetracji i oczywiście intensywnej stymulacji punktu G. Połóż się na plecach, rozszerz wyprostowane nogi i odchyl za głowę. Mężczyzna, klęcząc między Twoimi nogami, niech wejdzie głęboko penisem. Wasze ciala powinny tworzyć kąt prosty. Jeśli dobrze wykorzystacie tę pozycję, czeka Was intensywny finał! 😀

 

Kwiat lotosu

Niech mężczyzna usiądzie ze skrzyżowanymi nogami, ty usiądź na jego udach i opleć nogami jego biodra. Możesz wykonywać zarówno ruchy posuwiste, jak i góra-dół. Gdy partner będzie bliski orgazmu, zwolnij tempa lub wyjmij penisa i zajmij się pocałunkami. Ta pozycja zapewni Wam bardzo głęboką penetrację ze względu na docieranie penisa aż do sklepienia pochwy.

Jak oceniasz ten wpis?

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?