4 powody, dla których robótki ręczne są niedoceniane

Formalny argument w obronie jednego z najstarszych aktów seksualnych znanych człowiekowi

Masturbacja jest czynem przez wielu uważanym za zbyt sprośny i wstydliwy. Ludzie mają tendencję do kojarzenia tej czynności z tarciem i uczuciem dyskomfortu. W związku z tym często myślimy, że masturbację można wykonywać samemu, kiedy tylko chcemy, więc nie ma potrzeby by partner robił to za nas. Dodatkowo masturbacja niesłusznie kojarzona jest często kojarzona z brakiem doświadczenia seksualnego. Ale teraz, gdy jesteśmy już dorośli możemy uprawiać seks, kiedy tylko chcemy i nie ma potrzeby ograniczania się do szybkich numerków w samochodzie na polanie.

W pewnym stopniu wszystko to jest prawdą. Ale to również nie neguje wartości naprawdę fantastycznej czynności jaką jest masturbacja. W porównaniu do seksu oralnego, waginalnego i analnego, robótki ręczne pozwalają partnerce naprawdę poznać twojego penisa, umożliwiając jej bardziej szczegółowe zrozumienie tego, co cię podnieca, jak działa i co lubi Twój penis. Dodatkowo taki masaż jest po prostu podniecający. Nie wierzcie nam? Wyobraźcie sobie miękkie, wypielęgnowane dłonie kobiety szybujące w górę i w dół po długości penisa. Przyznaj to: jesteś trochę podkręcony, prawda?

Poniżej przedstawiamy 4 powody, dla których robótki ręczne są całkowicie niedoceniane – i jak, najlepiej już dziś, wprowadzić je do swojej sypialni.

 

TO NIE LADA WYCZYN NAUCZYĆ SWOJEGO PARTNERA CO LUBISZ (A CZEGO NIE) PODCZAS SEKSU

Podczas gdy “wzajemna masturbacja” nie jest najseksowniejszym określeniem, pokazanie kochankowi, jak lubisz być dotykana, jest świetnym sposobem, aby nauczyć go, jak cię dotykać. Wielu z nas było zbyt zażenowanych, by wyrazić swoje pragnienia w taki sposób, kiedy kryliśmy się z ukochanym przed rodzicami, ale jako dorośli, komunikacja jest jednym z wielu narzędzi, których możesz użyć do stworzenia brania i dawania przyjemności swoich marzeń.

Komunikuj, jaki nacisk Cię zadowala, jaki uchwyt jest okey, czy lepiej bardziej w lewo czy w prawo. Może brzmi to mało romantycznie, ale musicie odbyć kilka lekcji teoretycznych zanim będziecie porozumiewać się i dawać sobie przyjemność bez słów.

 

TO NIE MUSI BYĆ KRĘPUJĄCE CZY STRESUJĄCE DOŚWIADCZENIE

Niektórych masturbacja przenosi z powrotem do czasów, kiedy nie byliśmy jeszcze wprowadzeni do szerokiego świata osobistego lubrykantu, dlatego robótki ręczne mają reputację niezbyt wygodnych. Co zaskakujące, niektórzy faceci rzeczywiście cieszą się uczuciem otarcia, które towarzyszy pracy na sucho. Znane są przypadki, kiedy to mężczyzna cieszy się wtedy większym podnieceniem, które przenosi go z powrotem we wszystkie te lata, które onanizował się pod kołdrą jako nastolatek.

Jeśli jednak nie zaliczasz się do tej kategorii mężczyzn (lub kobiet!) to lubrykanty są kluczowe przy każdej masturbacji. Znajdź taki, który odpowiada i Tobie i Twojemu partnerowi.

 

MOŻESZ SPRÓBOWAĆ MASTURBACJI W WIELU RÓŻNYCH POZYCJACH

Robótki ręczne pozwalają na szeroki zakres ruchów i pozycji, które pozwalają podziwiać ciało partnera z dowolnego punktu widzenia. Niech twoja partnerka siedzi na Twojej klatce piersiowej, kiedy zadowala Cię ręcznie. Jeśli chcesz to zrobić trochę bardziej ostro, możesz poprosić, by klękła na kolanach i bawiła się nim z tej perspektywy. Możecie do tych zabaw wykorzystać różne akcesoria i gadżety, jak na przykład jajko do masturbacji czy pierścień wibracyjny.

 

NIE MA ZAGROŻENIA ZARAŻENIA SIĘ CHOROBAMI PRZENOSZONYMI DROGĄ PŁCIOWĄ CZY ZAJŚCIEM W CIĄŻĘ

W porównaniu do innych form seksu, robótki ręczne są uważane za działalność niezwykle niskiego ryzyka dla zarażeniem chorobami przenoszonymi drogą płciową czy zajściem w ciążę. Jeśli chcesz być tak bezpieczny, jak to tylko możliwe (lub jeśli chcesz wypróbować erotyczny gabinet masażu lub zabawę w lekarza / pielęgniarkę), możesz poprosić, aby twój partner założył lateksowe rękawiczki, gdy się Tobą zajmuje. I kto powiedział, że robótki ręczne nie mogą być perwersyjne?

 

Jak oceniasz ten wpis?

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?