7 sposobów na wykorzystanie dłoni w sypialni

Twój penis nie jest jedyną gwiazdą w sypialni. Masz w zanadrzu 10 narzędzi niecierpliwie czekających na użycie: są to palce 😉

Pamiętasz te czasy, kiedy myślałeś jak bardzo jesteś zaawansowanym graczem po zdobyciu drugiej bazy? Najwyższa pora, aby przenieść swoje zdolności na kolejny poziom. Wykorzystaj do tego dłonie, które mogą dodać wiele kreatywności w całej zmysłowości. Kobiety bardzo lubią być pieszczone i to właśnie dłonie są ważną częścią całego przedsięwzięcia. Potraktuj je więc jako osobiste zabawki erotyczne i działaj 😉

 

  1. Prześledź jej ciało

Zabaw się w artystę rysując niewidzialne obrazy na jej ciele. Podkreśl każdą krawędź swoimi palcami, najlepiej każdy pojedynczo. To sprawi, że skupi się na odczuciach. Śledź granicę jej warg, wewnętrzną część ud, krągłość jej piersi – wszystko to rób delikatnie, z wyczuciem, centymetr po centymetrze.

Pozostaw jej sutki i łechtaczkę na koniec. Zarysuj okolice kluczowych punktów palcem, to zwiększy doznania. Dopiero na koniec przejdź do meritum.

 

2. Odchyl wargi

Podczas seksu oralnego twój język odgrywa rolę główną, ale ręce też zasługują na swoją chwilę sławy 😉 Dla większości kobiet rozszerzenie ich warg sromowych za pomocą twoich palców jest seksowne i podniecające. To sprawia, że czują się one bardziej obnażone, ale również zwiększa to poziom wrażliwości na doznania.

Dodatkowo, wykorzystując zarówno usta, język jak i palce, pokazujesz swój entuzjazm i udowadniasz jej, że to również jest przyjemność dla Ciebie.

Innym sposobem na zajęcie dłoni podczas seksu oralnego to chwycenie partnerki za rękę, co pokazuje romantyczną stronę danej chwili.

 

3. Daj jej poprowadzić

Mężczyźni mają inne odczucia niż kobiety. Inna jest też intensywność masturbacji. Dlatego poproś ją, aby pokierowała Twoimi dłońmi po jej ciele, pokazała jaki dotyk i gdzie na nią działa. To bardzo intymny akt, który pozwoli Wam też na zbliżenie się do siebie i pokaże jej zaufanie.

 

4. Przytrzymaj jej twarz podczas pocałunku

W całowaniu chodzi nie tylko o język, ale także dotyk. Trzymając jej twarz, blokując usta pokazujesz, że jesteś w pełni zaangażowany. Użycie dłoni w takim momencie może sprawić, że ten pocałunek będzie dla niej niezapomniany. Jest to szczególnie ważne, jeśli jeszcze nie spaliście ze sobą, ponieważ kobiety bardziej zwracają uwagę także na pocałunki i często je interpretują.

 

5. Zostaw jej seksowną wiadomość

Oczywiście, użycie długopisu nie jest tak erotyczne jak formy gry wstępnej, ale wysiłek się opłaci. Kiedy czujemy się docenieni, czuć także przywiązanie. A to stamtąd pochodzi intymność.

Więc zostaw notatkę na jej nocnej szafce lub lustrze w łazience. Może być proste “Kocham cię” lub sexy “dziękuję za ostatnią noc. To było niesamowite.” Te kilka słów pozostanie w jej głowie przez cały dzień i będzie gotowa do powtórki 😉

 

6. Stymuluj ją podczas seksu

W końcu tylko 25 % kobiet dochodzi podczas seksu. Czemu więc nie służyć pomocną dłonią? Dodatkowa stymulacja podczas stosunku zdecydowanie polepsza odczucia kobiet i tym samym daje im większe prawdopodobieństwo osiągnięcia orgazmu.

 

W tym przypadku polecamy pozycje na łyżeczkę, gdzie jest dostęp do piersi i łechtaczki. Dodatkowo, w tej pozycji mniej koncentrujesz się na wysiłku – wasze ciała są blisko, ułatwiając ustalenie rytmu podczas jej pobudzania.

Jak oceniasz ten wpis?

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?