8 kroków do nieziemskiego orgazmu

Dążenie do orgazmu jest często największą frustracją seksualną kobiety, po prostu nie zawsze jest tak łatwo, jak w przypadku mężczyzn.

 

Zamiast pozwalać na to, aby dopadała Cię frustracja, możesz zrobić wiele rzeczy, aby spróbować osiągnąć orgazm, jeśli tylko chcesz. Po pierwsze, ważne jest, aby dokładnie zrozumieć, czym jest i jaki jest orgazm – nasz przewodnik po orgazmie da ci odpowiedzi na wszystkie pytania.

 

Czas na działanie. Ten poręczny 8 krokowy przewodnik sprawi, że osiągniesz swój orgazm w mgnieniu oka.

 

Krok 1:  Ćwicz na sobie

Poprzez zrozumienie własnego ciała na własnej skórze, wywierasz mniejszą presję na swoim partnerze i będziecie mogli spędzać czas eksperymentując. Gdy zrozumiesz, co działa na Ciebie, będziesz w stanie lepiej komunikować się ze swoim partnerem.

Około połowa wszystkich kobiet osiąga orgazm po raz pierwszy poprzez masturbację. Ćwicząc na sobie, staraj się nie spieszyć prosto do swojej łechtaczki. Poświęć swój czas na poznanie innych stref erogennych po drodze, a znajdziesz nowe obszary przyjemności, o których istnieniu nie wiedziałaś.

 

Krok 2: Zbuduj napięcie w dzień randki

Połowa zabawy z seksem to myślenie i mówienie o tym, więc zanim udasz się prosto do łóżka, poświęć czas na wino, zjedz obiad i pogadaj ze swoim mężczyzną. Nawet wyjście na kolacje lub do kina może być grą wstępną.

Delikatne muśnięcie tu, skubnięcie tam, wszystko to pomoże zbudować podkład do wybuchowego orgazmu, zaraz po powrocie do mieszkania. Możesz nawet wysyłać niegrzeczne wiadomości i e-maile przez cały dzień, aby jeszcze bardziej zwiększyć napięcie.

Czytanie opowieści o seksie lub oglądanie seksowego filmu lub porno to świetny sposób, aby jeszcze bardziej rozwinąć swoje oczekiwania. Staraj się robić te rzeczy, nie dotykając się nawzajem, aby naprawdę podskoczył Wam puls.

 

Krok 3: Pomyśl o fantazji

Poza tym, że jest to świetna zabawa i świetny sposób na nawiązanie więzi z mężczyzną, seks to także eskapizm. Tak więc może całkowicie się wyłącz i pozwól sobie na fantazję, podczas gdy twój mężczyzna cię pieści? Wyobraź sobie, że język Brada Pitta idzie w kierunku Twojej rozkoszy. To z pewnością sprawi, że Twój puls będzie coraz bliższy wielkiemu “O”.

Zrozumienie, co cię kręci, jest istotną częścią osiągnięcia orgazmu, więc pomyśl o fantazjach, gdy jesteś ze swoim partnerem i kiedy robisz tona własną rękę.

Następnym etapem byłoby wspólne spełnienie tych fantazji. Marzysz o seksie z nieznajomym? Zaplanuj spotkanie w barze i udawajcie, że się nie znacie.

 

Krok 4: Wykonaj ćwiczenia mięśni Kegla

Badania pokazują, że kobiety, które regularnie wykonują ćwiczenia mięśni Kegla, doświadczają orgazmu łatwiej, częściej i bardziej intensywnie. Czyż to nie brzmi świetnie?!

Aby wykonać ćwiczenia dna miednicy, po prostu ściśnij te mięśnie tak mocno, jak tylko możesz i przytrzymaj. Rób to trzy lub cztery razy dziennie. Możesz również kupić kulki gejszy, które pomagają przy ćwiczeniu mięśni Kegla.

 

Krok 5:  Spróbuj na górze

Istnieją pewne pozycje seksualne idealne dla kobiecego orgazmu, a bycie na szczycie jest wspaniałe z trzech powodów. Po pierwsze, masz kontrolę, więc możesz naprawdę upewnić się, że masz dokładnie odpowiedni kąt do osiągnięcia orgazmu. Po drugie, ocieranie kością łonową o mężczyznę spowoduje stymulację łechtaczki, a po trzecie, jeśli on zajmie się pieszczotami Twoich piersi, będziesz gotowa do eksplozji!

  • Spróbuj od tyłu

Jedną z głównych zalet pozycji na pieska jest to, że możesz użyć swojej zabawki erotycznej lub ręki, aby pomóc sobie osiągnąć orgazm, podczas gdy twój mężczyzna działa. Może też czuć się dość niegrzecznie, kiedy jesteś brana z tyłu, co dodaje erotycznego dreszczyku.

 

  • Ostatnia nadzieja

Pozycja misjonarska jest zdecydowanie stara, ale jara. Nie tylko jest to świetny sposób, aby być w naprawdę intymnej sytuacji ze swoim mężczyzną, ponieważ możesz go całować i przytulać, podczas gdy on pcha, ale możesz także stymulować się zabawką seksualną lub własną ręką.

 

Krok 8: Powiedz mu, co myślisz!

Najlepszym sposobem, aby upewnić się, że masz orgazm ze swoim partnerem, jest komunikowanie się przed, podczas i po seksie.

Gdy zrozumiesz, czego potrzebujesz, aby osiągnąć orgazm, będziesz lepiej przygotowana do instruowania swojego partnera. Komunikując się z Twoimi potrzebami, łatwiej mu będzie cieszyć się tym doświadczeniem – będą się dobrze bawić, jeśli wie, że Ty też dobrze się bawisz.

Jeśli czujesz się nieswojo, rozmawiając o tym, zawsze możesz zacząć od wydawania dźwięków podczas seksu, aby poprowadzić swojego partnera do ulubionych miejsc.

Jak oceniasz ten wpis?

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?