10 nawyków par, które mają udane życie erotyczne

W każdym długotrwałym związku czasem jest pod górkę, a czasem z górki. Jeśli ty i twój partner przechodzicie przez ten gorszy okres, wasz seks nie jest już tak namiętny lub nie czujecie się doceniani w związku – może to być czas, aby przywrócić sprawom właściwy porządek. W jaki sposób inne pary utrzymują temperaturę w sypialni? Te 10 nawyków seksualnych pozwoli Ci wrócić na właściwe tory.

 

  1. AKCEPTUJĄ NIEDOSKONAŁOŚCI.

Życie nie jest doskonałe, seks też nie. Pary, które uprawiają dużo seksu, nie szukają idealnej sytuacji, np. będąc na urlopie, kiedy twoje dzieci są u dziadków lub na koloniach. W codziennym życiu, stres w pracy, stres rodzinny i wszelkiego rodzaju inny stres powoduje początek zabawy.  Pary, które uprawiają dużo seksu, wykorzystują te mniej niż doskonałe momenty.

 

  1. NIE SĄ SEKSUALNIE SAMOLUBNI.

Chociaż łatwo się pogubić w pragnieniu odczuwania przyjemności, seks będzie bardziej prawdopodobny, gdy obie strony nie będą tak samolubne. Pary aktywne seksualnie nie są skoncentrowane na sobie, nie skupiają się też wyłącznie na partnerze.  Te pary słuchają tego, czego nawzajem potrzebują, szczególnie jeśli chodzi o seks, dostosowują się do podniecenia seksualnego i dostarczają przyjemności sobie nawzajem.

 

  1. DOBRZE CZUJĄ SIĘ W SWOJEJ SKÓRZE.

Większa ilość seksu może sprowadzać się do polubienia samego siebie, przed kochaniem się z kimś innym. Ci, którzy czują się komfortowo ze swoimi ciałami, nie skupiają się na rozmyślaniu, jak ich ciała wyglądają, czują się lub pachną w trakcie seksu. Czują się ze sobą swobodnie, co pozwala im wykorzystać każdą okazję do numerku.

 

  1. UFAJĄ SOBIE NAWZAJEM.

Jedna z kluczowych cech wspólnych par seksualnie aktywnych, która również przyczynia się do udanego związku to zaufanie. Nie możesz być aktywną parą i mieć problemy z zaufaniem. Zaufanie i bliskość idą w parze i nie można mieć jednego bez drugiego. Te pary przepracowały każdy problem z zaufaniem, więc jest to jedna z mniejszych przeszkód w ich intymności.

 

  1. NIE POLEGAJĄ NA BYCIU W NASTROJU.

Pary często zapracowane nie polegają na byciu “w nastroju”, ponieważ może to być coś, co rzadko odczuwają, szczególnie, gdy są dzieci lub mają napięty harmonogram prac. Jeśli nie masz nastroju, czasami może Cię tam zabrać gra wstępna. Dotyczy to szczególnie kobiet, dla których podniecenie często poprzedza pożądanie.

 

  1. SĄ PODEKSCYTOWANI ZABAWĄ.

Pary, które są razem przez długi czas, mogą poczuć, że iskra seksualna zaczyna zanikać, szczególnie jeśli ich czas w sypialni zamienia się w przewidywalną rutynę. Pary, które mają udane życie seksualne po prostu dobrze się bawią, seks nie musi być dla nich super zmysłowy. Seks może być zabawny i zalotny, może być śmiech. Czasami naturalnym sposobem na seks jest zabawa.

 

  1. MÓWIĄ O SWOICH POTRZEBACH I PREFERENCJACH.

Bez względu na to, ile razy uprawiałeś seks ze swoim partnerem, czasami może być trudno powiedzieć, co cię kręci, a nawet czego chcesz. Jedną z rzeczy, które robią pary z udanym życiem seksualnym, jest komunikowanie werbalne swoich potrzeb i odczuć. Pokaż, że jesteś otwarty, to natychmiast rozpoczyna komunikację seksualną.

 

  1. SEKS POPRAWIA POCZUCIE BLISKOŚCI.

Ponieważ związki mogą być „w dołku”, częsty seks może przywrócić poczucie zaangażowania, a nawet silną więź, którą zbudowaliście kiedyś. Wysoce seksualne pary postrzegają seks jako sposób na proste połączenie, nawet jeśli działa to na krótko. Zobacz, co się stanie, jeśli po prostu będziecie uprawiać seks codziennie przez tydzień, bez względu na wszystko, bez wymówek, po prostu zróbcie to i zobacz, jak to poprawia twój poziom intymności, poczucia własnej wartości i osobistej więzi.

 

  1. NIE PROTESTUJĄ NA MYŚL O SZYBKIM NUMERKU.

Znalezienie czasu na seks może sprawić, że twój partner będzie czuł, ze seks to coś jak obowiązek. Pary „zaawansowane” seksualnie wykorzystują szybki numerek, który może być bardzo gorący i namiętny, dzięki czemu możecie czuć się po nim wspaniale.

 

  1. MAJĄ WIĘCEJ WSPÓLNEGO NIŻ TYLKO SEKS.

Seks to nie wszystko, co łączy pary w udanych związkach.  Dzielenie się hobby i zainteresowaniami – taniec, podróże czy wspinaczka – pomaga utrzymać długoterminową pasję seksualną. Pary te mają również wspólne wartości podstawowe i systemy przekonań.

Jak oceniasz ten wpis?

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?