8 nietypowych tricków na nieziemskiego loda

Czasami coś, co może wydawać nam się nieco dziwne, bywa naprawdę dobre. Ale na pewno nie zalicza się do nich umieszczenie płynnej czekolady na penisie. To przysporzyć może co najwyżej infekcji. A jeśli chodzi o kontakt wzrokowy? Jest przereklamowany i może tylko wybić cię z rytmu. Ale jest kilka dość specyficznych tricków, które serdecznie Wam polecamy. Nawet jeśli partner na początku będzie mocno zdziwiony, będzie chciał to powtórzyć nie raz 😉

  1. Kostka lodu

My też kiedyś myślałyśmy, że to dość śmieszne, dopóki nie spróbowałyśmy. Można narobić trochę bałaganu, ale wrażenia jakie będzie miał partner, będą niezapomniane. Może to nie jest jakiś szalony, orgazmiczny trick, ale ekscytujące odczucie, które mu zaimponuje. Zimno, jakie przeniknie Twoje usta, będzie dla niego szokujące i niepowtarzane. Warto co jakiś czas urozmaicać sobie w ten sposób seks oralny.

2. Smakowe olejki

Wszystko zależy od zakupionego środka. Niektóre smakowe lubrykanty są obrzydliwe, a niektóre wręcz przeciwnie. Nie spisuj więc wszystkich na straty, spróbuj kilku różnych i zdecyduj, które są dla Ciebie. Smakowe lubrykanty mogą być niesamowite, ponieważ sprawiają, że cała czynność staje się bardziej przyjemna, co z kolei pomaga w dłuższych zabawach oralnych.

 

3. Lizanie jąder

Ale nie z tego powodu! Lizanie jąder jest sexy i Twój facet będzie miał miłe odczucia, ale jest to także dobry sposób na odetchnięcie chwilę od ssania 😉 Dla niektórych zabawy z jądrami to wciąż temat tabu, co sprawia, że jest to jeszcze bardziej pożądane.

 

4. Nakładki na penisa

Zdecydowanie pomogą Ci w masturbacji. Nie dość, że mają wypustki, które urozmaicą odczucia Twojemu mężczyźnie, to również mogą wydłużyć penisa o kilka centymetrów. Możesz wybrać takie nakładki, które nie mają zakończenia na główce penisa, wtedy będziesz mogła również zaspokajać go oralnie, kiedy Twoja ręka będzie wędrować z góry na dół po nakładce.

 

5. Woda gazowana w ustach

Brzmi dziwnie? Wypróbujcie, a nie pożałujecie. Gaz w ustach podczas seksu oralnego daje niesamowity efekt. Możesz dodać coś do wody dla smaku, nie polecamy jednak wybierać słodzonych napojów. Wtedy wszystko będzie się kleić i efekt wow pryśnie.

 

6.  Pierścień wibracyjny

To nie jest dla wszystkich, ale jeśli Twój partner to długodystansowiec, a Tobie zdrętwiały już usta, warto spróbować 😉 Załóż pierścień na język, dosłownie jak pierścionek. Twój partner szybko odleci. Oczywiście musisz się z tym czuć komfortowo, więc jeśli nie pasuje Ci taka zabawa, jest wiele innych, równie ciekawych 😉

 

7.  Pieszczoty innych części ciała partnera

Dla niektórych osób ta ocena jest przerysowana. Są odbiorcy i dawcy seksu oralnego, którzy chcą skupić się na zadaniu i nie są zbyt fantazyjni. Pieszczenie ciała partnera to jednak świetny sposób na zwiększenie intymności i pobudzenia. Przetrzyj ręce po jego torsie,ramionach, wewnętrznej stronie ud. To sprawi, że całe “zadanie” będzie bardziej przyjemne i seksowne.

 

8. Nie traktuj tego, jak pracę

To brzmi śmiesznie, ale wiele osób podchodzi do seksu oralnego jako warunku do zdobycia kolejnej bazy. Żeby być świetną w robieniu loda, musisz się tym cieszyć. Partner widzi Twój entuzjazm i zaangażowanie, i jeśli wie, że Tobie również sprawia to przyjemność – jego przyjemność jest jeszcze większa.

Pamiętaj, że jesteś seksowną, gorącą bogini i że jesteś Twoje usta potrafią cuda. To dobry początek, bo jeśli nie cieszysz się sobą, nikt nie będzie zadowolony.

Jak oceniasz ten wpis?

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?