8 kreatywnych sposobów na użycie poduszki podczas seksu

Jest kilka powodów, dla których niektórzy mają miliony poduszek na łóżku … A to najlepszy dodatek do seksu, jaki możesz mieć, nie będąc zakłopotanym, kiedy ktoś niepowołany zerknie do Twojej sypialni! Oprócz tego, że doskonale tłumi dźwięki, kiedy jesteś sam na sam z mężczyzną, użycie poduszki lub dwóch może przekształcić prawie każdą pozycję w głębsze, bardziej zmysłowe doświadczenie.

Zanim jednak zagłębisz się w temat, pamiętaj o zasadzie higienicznej: trzymaj wyznaczoną “sex poduszkę” pod ręką, ale unikaj używania jej do snu. Nie musisz od razu odwiedzać sex shopu i kupować poduszki przeznaczonej do seksu (a takie istnieją i są całkiem zwariowane), ale pamiętaj, aby mieć jedną, który jest wygodna, dość gruba i można ją składać na pół w celu dostosowywania do warunków 😉

Gotowa, aby zabawić się z tym małym niepozornym miłosnym narzędziem? Dodaj to do swojego seksualnego repertuaru, a nigdy więcej o niej nie zapomnisz!

Ulga dla szyi

Jeśli on zejdzie na dół, pomóż mu i wsuń złożoną poduszkę pod biodra, aby podnieść miednicę o kilka centymetrów. To odciąży jego szyje i pozwoli mu zbadać więcej Twoich wrażliwych stref. Oznacza to również więcej wygody dla Ciebie, dając Ci przestrzeń do skoncentrowania się na niczym innym niż korzystanie z każdej chwili przyjemności. A kiedy któreś z was będzie otrzymywał seks oralny, umieść kilka poduszek pod głową, aby obejrzeć co dzieje się poniżej!

Tricki kowbojki

Kobieta na górze to ciężka pozycja do opanowania, ale poduszka sprawia, że ​​łatwiej jest ujeżdżać mężczyznę jak zawodowa dżokejka 😉 . Szczególnie, jeśli Twój facet jest szczodrze obdarowany, podparcie poduszek pod oboma kolanami daje większą możliwość do podskakiwania.

 

Leniwy piesek

Nie zrozum nas źle – pozycja na pieska jest niesamowicie przyjemna. Ale w zależności od różnicy w rozmiarze między tobą a twoim facetem, przybrane „kąty” mogą sprawić, że niektóre ruchy stanowić będą duże wyzwanie. Wypróbuj “leniwego pieska”, leżąc twarzą w dół z poduszką pod brzuchem i nogami. On będzie działał jak przy normalnej pozycji na pieska, ale to wygodne dopasowanie pomoże mu poczuć pełne wypełnienie, a każdy nacisk będziesz czuć mocniej. Poczujesz również lekki nacisk na brzuchu, który ułatwia orgazm!

 

Nogi na ramionach

Jeśli misjonarz jest twoją pozycją, wejdź na wyżyny, umieszczając poduszkę pod łopatkami i zarzucając nogi na jego ramiona. Ten subtelny podnośnik i przesunięcie kąta ułatwia mu dotarcie do punktu G i nie będziesz miała problemu z kolanami, które latały przypadkowo po bokach…

 

Podnieś to

Wstań, aby upaść, kochanie! Niech on wstanie, kiedy ty leżysz na krawędzi łóżka, kładąc kostki na ramiona i użyj poduszki, aby wyregulować wysokość, jeśli łóżko jest niskie czy on jest wysoki itd. Jeśli nie potrzebujesz tego małego podnośnika, możesz również odwrócić się (twarzą w dół) trzymając stopy na podłodze i położyć poduszkę pod brzuchem, aby uzyskać łagodne, wygodne ułożenie w tej pozycji od tyłu.

 

Stacja destymulacji

Jeśli potrzebujecie trochę odpocząć, aby seks trwał dłużej (nie jest to żaden wstyd!), Po prostu połóż poduszkę pod nim, gdy jesteś na górze. Wypróbuj ją w wielu miejscach np. wzdłuż pleców, bioder i miednicy, aby znaleźć kąt, który jest odpowiedni dla Was obojga. Czy ta mała technika przytrzymywania oznacza, że dotrzecie do dużego “O” razem? Powodzenia!

 

Sekret łyżeczek

Seks na łyżeczki może być niezręczny, ponieważ nie ma wiele miejsca do poruszania. I naprawdę nie ma nic sexy w uczuciu niezgrabnie rozproszonych nóg, aby mógł wejść do środka. Co może rozwiązać ten dziwny problem? Weź małą poduszkę między kolana i odpłyń 😉

 

Wyrównanie pozycji

Pozycje boczne (na przykład łyżeczki) mogą być trudne do wykonania, jeśli ty i twój partner macie różne predyspozycje fizyczne. Podeprzyj się poduszką, aby wyeliminować ten deficyt wielkości i zamknąć przestrzeń pomiędzy ciałami w celu uzyskania bliskiej tantryczności.

Tak więc zanim twoja głowa uderzy o poduszkę dziś w nocy, obierz kolejny cel dla ciebie i Twojego kochanka … Tak właśnie powstają sny 😉

8 kreatywnych sposobów na użycie poduszki podczas seksu

5 (100%) 1 vote[s]

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?