Dla kogo hiszpańska mucha?

Hiszpańska mucha to preparat, który ma na celu zwiększenie doznań seksualnych i zachęcenie do bliskości z partnerem. Jego skuteczność potwierdzają zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Czym jest hiszpańska mucha i jak działa?

Hiszpańska mucha to odmiana chrząszcza, który występuje zarówno w Europie Południowej, jak i Środkowej. Jego poprawna nazwa to pryszczel lekarski. Kiedy owad czuje się zagrożony, wydziela substancję, która w składzie ma kantarydynę – silnie podrażniającą substancję, która działa na wewnętrzne narządy człowieka.

Zazwyczaj kantarydynę łączy się z mieszanką pobudzających ziół. Występuje w różnych postaciach i stężeniach.

Jak działa hiszpańska mucha? Przede wszystkim silnie pobudza, poprawia doznania erotyczne, a także jakość i długość zbliżenia. Wystarczy kilka kropel tego specyfiku, aby zwiększyć libido, wzmocnić i wydłużyć orgazmy.

Niedługo po zażyciu specyfiku narządy płciowe stają się lepiej ukrwione, powiększa się ochota na igraszki, a nieśmiałość czy inne ograniczenia nagle przestają przeszkadzać. Hiszpańska mucha szybko przygotowuje na seks, a także sprawia, że orgazmy stają się intensywniejsze, a oziębłość czy kłopoty z erekcją przestają istnieć.

Hiszpańska mucha na rynku występuje w różnych formach i dawkach. Najpopularniejszą z nich są krople. A wystarczy ich zaledwie kilka, aby zaczęły działać. Niektóre z nich można dodać do napoi, nie jest jednak zalecane, by łączyć je z alkoholem. Oprócz kropel bezwonnych, dostępne są również smakowe m.in. cynamonowe, truskawkowe czy ziołowe. Ważne jest, by uważnie czytać etykiety, aby uniknąć przedawkowania i zatrucia, a także dobrać dla siebie odpowiednie proporcje.

 

Musimy jednak pamiętać, że nie jest to magiczny środek, który sprawi, że będziemy bogami seksu i żadna nam się nie oprze. Podstawą jest pozytywne nastawienie 🙂

Jak oceniasz ten wpis?

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?