Najlepsze afrodyzjaki dla kobiet – olejki eteryczne

Olejki eteryczne, dzięki intensywnemu aromatowi, jakim się charakteryzują, mają działanie pobudzające oraz relaksujące. Są to najlepsze afrodyzjaki zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, do tego bardzo naturalne. Olejki eteryczne najczęściej stosuje się do kąpieli (najlepiej wspólnych) i masażu, a jak wiadomo, intensywny zapach, nagość, dotyk drugiej osoby, takie połączenia najczęściej kończą się miłosnymi uniesieniami. Atmosfera błogiego relaksu ma także zbawienny wpływ na potencję, zwiększa też popęd seksualny, powodując, że możemy kochać się dłużej i bardziej namiętnie.

Olejek eteryczny jako afrodyzjak – wybierz odpowiedni zapach

Masaż erotyczny jest doskonałym sposobem na rozbudzenie pożądania zarówno u mężczyzn, jak i kobiet, jak wiadomo, dotyk jest chyba najsilniejszym bodźcem stymulującym. Jaki olejek zagwarantuje nam upojną noc? Oto kilka propozycji:

Olejek jaśminowy – nazywany kwiatem nocy, należy do grupy białych kwiatów pylonych przez ćmy, które są bazą do najlepszych olejków o właściwościach afrodyzjaków. Jego egzotyczna woń, ma właściwości pobudzające i euforyczne, dzięki nim doznania z seksu będą jeszcze silniejsze. Mówi się, że jaśmin to najskuteczniejszy afrodyzjak wśród olejków eterycznych.

Olejek z drzewa sandałowego – działa pozytywnie na mężczyzn i na kobiety, jego znaną od lat cechą jest łagodzenie napięć, która doskonale sprawdza się w medytacji i grze wstępnej. Stosując ten olejek, należy nie przesadzać z ilością, ponieważ jego zapach nabiera na intensywności z czasem, podczas nacierania. Taki afrodyzjak nie tylko ukoi nasze ciało, redukując skumulowane napięcia, ale korzystnie wpłynie także na skórę, nadając jej wspaniałą gładkość.

Olejek cynamonowy – jego charakterystyczny zapach jest znany niemal każdemu z nas, najbardziej cenioną właściwością tego olejku jest jego działanie rozgrzewające, które może zafundować silniejsze odczuwanie bodźców. Będzie to wspaniały afrodyzjak, który wyostrzy nasze zmysły i sprawi, że każdy dotyk, słowo, czy oddech będziemy odczuwać głębiej i intensywniej.

Olejek rozmarynowy – rozmaryn jest uznawany za afrodyzjak od bardzo dawna, olejek o tym zapachu, ma jeszcze silniejszą woń niż sama roślina, która znana jest z korzystnego wpływu na libido. Chcąc więc zwiększyć efekt seksualnego pobudzenia, przed upojną nocą zjedzmy danie z dodatkiem rozmarynu (to zioło doskonale pasuje do potraw mięsnych), który zadziała jak najlepszy afrodyzjak.

Olejek z Neroli – powstaje z kwiatu dzikiej pomarańczy, jego zapach można określić jako zapach świeżych, lekko słodkawych cytrusów, doskonale łagodzi napięcie i działa kojąco na organizm, a od błogiego nastroju, w który nas wprawia, jest tylko kilka kroków do rozkoszy. Taki zapach doda energii naszemu ciału, przez co będzie miał zbawienny wpływ na popęd seksualny, zarówno kobiet jak i mężczyzn.

Olejek różany – ma na ogół subtelny zapach i jest bardzo lubiany przez kobiety, ze względu na kwiatowe nuty, jakie zawiera. Ma właściwości kojące i uspokajające. Wielu osobą kojarzą się z ogrodami, a jak ogród, to przecież rajski. Olejek różany przeniesie nas do krainy seksualnych fantazji, pobudzi naszą wyobraźnię i fantazję, działając niczym najlepszy afrodyzjak.

Jak oceniasz ten wpis?

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?