Dominatrix to ja! Domina, BDSM

Dominatrix to kobieta, która odgrywa dominującą rolę w takich praktykach BDSM jak: niewola, dyscyplina, sadyzm i masochizm. Mężczyźni marzą o niej po obejrzeniu gorącej sceny w filmie pornograficznym, zaś kobiety pragną spełnić ich fantazje, chociażby dla urozmaicenia życia erotycznego. Jeśli jesteś jedną z nich, ale nie do końca wiesz, od czego zacząć, przeczytaj poniższy artykuł!

Czym wyróżnia się dominatrix?

Wiedząc jak działa domina, będziesz mogła kontrolować sytuacje. Właściwe zachowanie, komunikacja i procedury (tak, w BDSM występują procedury!) są niezwykle istotne nie tylko w budowaniu odpowiedniej relacji, ale również pomogą Ci uniknąć urazów fizycznych i psychicznych u każdej ze stron.

WYGLĄD:

Musisz zadbać o odpowiedni wygląd. Przede wszystkim zaopatrz się w czarny, najlepiej skórzany lub lateksowy strój, który jest symbolem kultury BDSM. Nawet jeśli w życiu dominujący styl bycia nie jest Ci bliski, odpowiednie ciuchy pozwolą Ci się w czuć w rolę i nadadzą charakteru waszej zabawie. Upewnij się, że strój dobrze na Tobie leży, a przede wszystkim, że komfortowo się w nim czujesz.

Zainwestuj w dobre, niebotycznie wysokie obcasy. Buty są równie ważną częścią kultury dominatrix. Twój tajny charakter seksualny odzwierciedlą zmysłowe obcasy z czerwoną podeszwą.

Dobrym dodatkiem do stroju jest gorset – kolejny kluczowy element kultury fetyszystów. Zaletą gorsetów jest to, że podkreślają atuty sylwetki, ale ukrywają wady, co dodatkowo pomoże Ci poczuć się pewnie w nowej roli.

Inne dodatki związane z wcielaniem się w dominę, to m.in. pończochy, kabaretki i podwiązki, rękawiczki do łokcia, bicz lub pejcz.

ZACHOWANIE:

Bądź pewna siebie. Jak można kogokolwiek zdominować, nie będąc wystarczająco świadomą swojej pozycji? Skup się na tym, że to Ty jesteś u władzy.

Zrób plan.

Ważnym czynnikiem bycia dominą jest fabuła. Nie musisz się jednak jej ściśle trzymać – bądź kreatywna, ale i elastyczna. Dominatrix powinna być dobrze zorientowana w praktykach BDSM. Jeśli widzisz, że Twojemu partnerowi niekoniecznie podoba się dana zabawa, zmień ją.

Pamiętaj o postawie.

Wyprostowane plecy i wysoko podniesiona głowa sprawiają, że Twój partner będzie czuł wobec Ciebie uległość.

Należy pamiętać, że to nie ubrania czy akcesoria składają się na dominatrix, a raczej pewność siebie i zdolność kontrolowania sytuacji. Kobieta w obcisłym ubraniu może wywołać typowe reakcje u mężczyzny, a więc swoim zachowaniem musisz udowodnić mu, że dziś chodzi wyłącznie o Ciebie i Twoją przyjemność.

Jak oceniasz ten wpis?

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?