narzędzia do Spankingu

Spanking, czyli rożnego rodzaju klapsy to najbardziej popularna forma BDSM, jednak występuję on również w tzw. waniliowych relacjach. Wiele osób podczas seksu lubi klepnąć swoją partnerkę, aby dodać trochę pieprzyku podczas tej intymnej relacji, ale spanking ma też kilka innych zalet.
Klapsy powodują, że naczynia krwionośne na klepanym obszarze się rozszerzają i stają się bardziej wyczulone na bodźce. Seks staje się przyjemniejszy ze względu na większą wrażliwość, a co za tym idzie – możliwość odczuwania satysfakcji znacznie intensywniej.

Czego użyć?
Ręka
Najprostsza metoda spankingu. Od delikatnych klepnięć do porządnych uderzeń, w zależności od możliwości partnera, a także obupólnych oczekiwań. Klapsy wymierzane ręką często urozmaicają seks wielu kochanków.

Pasek
Ten wyjątkowy element garderoby, który z pewnością każdy ma w swojej szafie podczas miłosnych uniesień świetnie sprawdza się jako zabawka erotyczna. Klapsy paskiem są zdecydowanie mocniejsze od ręki. Ślady jakie może on zostawić to czerwone paski na pośladkach, znacznie trwalsze od tych wymierzonych ręką.

Packa
Profesjonalny przyrząd przeznaczony do wymierzania klapsów, packi najczęściej są powlekane lateksem lub skórą. Na rynku możemy znaleźć te dodatkowo usztywniane i nie. Często producenci tych frywolnych zabawek wycinają w nich dodatkowe dziury, które ze względu na zmniejszony opór powietrza powodują bardziej bolesne odczucia. Wybór zależy od tego na jakim efekcie nam zależy i jak mocnych wrażeń oczekujemy.

Szpicruta
Jest to elastyczny pręt, którego rdzeń zrobiony jest z drutu lub włókna szklanego. Najczęściej szpicruta jest opleciona rzemieniem, skórą lub włóknem polipropylenowym. Jest to zdecydowanie jedna z ostrzejszych zabawek, mocno kojarzona z dominacją. Użyta z odpowiednią siłą sprawia, że zostawia ona całkiem przyjemne pręgi na ciele. Polecamy używać jej do pośladków, ud i kończyn dolnych.

Pejcz
Nazywany inaczej „floggerem” – przedmiot pożądania każdego fana zabaw BDSM. Pejcz ma krótką rękojeść i jest zakończony wieloma rzemieniami ich ilość jest całkowicie zależna od potrzeb i specjalnych życzeń użytkującego. W zależności od potrzeb, może mieć tych rzemieni więcej lub mniej. Wraz z ich ilością siła uderzenia jest większa. Jeśli natnie się dodatkowo zakończenia, można zwiększyć doznania.
Koty → pejcze zakończone supłami na rzemieniach.
Nahajka → pejcz o jednym ogonie zakończony rzemieniem lub kawałkiem skóry

Baty
Narzędzie najbardziej bolesne i pozostawiające największe ślady. Jest to też najtrudniejszy gadżet do opanowania, zdarza się, że osoby nie potrafiące się nim obsługiwać mogą uderzyć samą siebie. Bat potrafi przeciąć skórę, a przy jego uderzeniu słyszalny jest „krak”. Stąd też żyłki, którymi jest zakończony nazywamy „crackerami”. Istnieją 3 podstawowe typy batów:
Bullwhipy – najbardziej popularne baty ze sztywna rączką i długością ok 5-10 stóp. Są proste do manewrowania, ale potrzebują znacznie więcej przestrzeni.
Signalwhipy – baty nie posiadające crakera, a mały ogon z kilku krzemieni. Mają od 3 do 5 stóp. Są najmniej bolesne i nie wydają charakterystycznego dźwięku.
Snakewhipy – precyzyjne baty mające od 4 do 7 stóp. Brak sztywnej rączki sprawia, że są najtrudniejsze w używaniu.

Rózga – Bambus
Jedne z najboleśniejszych przyrządów, jednocześnie najłatwiej dostępny. Można zdobyć je samemu. Gadżet zalecany początkującym ze względu na brak szczególnych umiejętności w użytkowaniu. Zostawiają zaczerwienienie, ale nie długowidoczne ślady. Trzcinki bambusowe są boleśniejsze, a ratan może nawet zostawić po sobie siniaki.

Jak oceniasz ten wpis?

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?