Najlepsze lubrykanty dla niej i dla niego!

Używanie “dodatków” seksualnych może być trochę onieśmielające. Jest tak wiele opcji do wyboru, że może pozostawić jedno uczucie całkowicie zdezorientowane. Ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, to wydać pieniądze na coś, co nie będzie działać na ciebie. Po przejściu przez wybranie odpowiedniej prezerwatywy, stajesz przed zadaniem wyboru najlepszego lubrykantu. Możesz być kuszony, by nie zawracać sobie głowy smarowaniem, ale to nie byłby najlepszy pomysł. Rozumiemy, że podjęcie decyzji o zakupie innego produktu jest denerwujące, ale lubrykanty mogą sprawić, że seks będzie o wiele lepszy. Dodatkowo może to również polepszyć masturbację.

Mamy nadzieję, że myśl o polepszeniu seksu i samopoczucia wystarczy, abyś spróbował lubrykantu. Teraz, kiedy przykuliśmy Twoją uwagę, następnym krokiem jest znalezienie najlepszego produktu dla ciebie. To naprawdę nie jest takie skomplikowane. Podpowiadamy jakiego rodzaju lubrykantu użyć.

 

Rozważ Alergie

Ludzie mogą być uczuleni na lubrykanty, tak jak mogą być uczuleni na prezerwatywy. Jeśli masz alergię, przeprowadź badania na temat składników w lubrykantach, których używasz na wypadek, gdyby w środku czaiły się jakieś alergeny. Jeśli nie masz pewności, zawsze możesz skonsultować się z lekarzem. Warto również wykonać test na kawałku skóry, zanim zacznie się go używać całkowicie, aby uniknąć jakichkolwiek reakcji. Ogólnie rzecz biorąc, lubrykanty na bazie wody lub na bazie silikonu są bezpieczniejsze niż inne typy.

 

Spróbuj lubrykant na bazie wody
Zwykle lubrykanty na bazie wody są najlepszym rozwiązaniem, jeśli szukasz produktu, który będzie działał na wszystkie rodzaje seksownych scenariuszy. Jest skuteczny, delikatny i mniej podatny na podrażnienia. Jedynym minusem jest fakt, że lubrykantu na bazie wody nie można używać…w wodzie. Tak więc, zachowaj je do masturbacji lub seksu w suchych pomieszczeniach.

 

Wypróbuj silikonowy lubrykant dla jedwabistego dotyku

Zalety lubrykantów na bazie silikonu to fakt, że mogą być używane do masturbacji lub seksu, ponieważ można go używać z prezerwatywami. Mniej prawdopodobne jest również, że spowoduje to problemy, ponieważ zwykle silikon uważany jest za hipoalergiczny. Dodatkowo ma bogatą, jedwabistą konsystencję, dzięki której seks staje się wygodniejszy. Tylko pamiętaj, że zbyt dużo może sprawić, że poczujesz się trochę tłusto.

 

Uważaj na lubrykanty na bazie oleju 
Jeśli szukasz dobrego lubrykantu do seksu, trzymaj się z dala od olejowych smarów. Czemu? Mogą nie być kompatybilne z prezerwatywami, zmniejszając ich skuteczność. I wiesz co to oznacza. Lubrykanty na bazie oleju obejmują produkty oparte na ropie naftowej oraz rzeczy takie jak wazelina czy olej kokosowy.

 

Sprawdź etykietę
Prawdopodobnie słyszałeś o konserwantach w żywności. Okazuje się, że lubrykanty mogą mieć również konserwanty i mogą powodować podrażnienia. Jeśli jesteś wrażliwy na konserwanty w jedzeniu, prawdopodobnie najlepiej jest ich unikać w lubrykantach. Uważaj na takie rzeczy jak parabeny, kwas cytrynowy, i niektóre alkohole. A tak wogóle: zamiast tego można użyć naturalnych lub organicznych nawilżaczy.

 

Uważaj na glicerynę
Możesz znać glicerynę z książki od chemii. Jeśli potrzebujesz odświeżacza, gliceryna jest alkoholem cukrowym. Zwykle czai się w niektórych smakowych lubrykantach. Problem polega na tym, że może prowadzić do infekcji drożdży. Dlatego najlepiej unikać używania lubrykantu z gliceryną w składzie.

Nie używaj substytutów
Internet jest wypełniony pewnymi losowymi sugestiami na temat tego, co można zastąpić lubrykant. Niektórzy nawet twierdzą, że powinieneś eksperymentować z nietypowymi lubrykantami, by podnosić doznania. Najważniejsze jest to, że nie powinieneś używać czegoś, chyba że jest specjalnie przeznaczone do takich zabaw. Obejmuje to wazelinę, krem do rąk lub dowolne inne kremy. Spróbuj, a będziesz mógł uzyskać negatywną reakcję. Czytaj: Infekcja.

 

Pomyśl o gorących i zimnych lubrykantach
Chcesz przenieść rzeczy na wyższy poziom? Istnieją smary chłodzące i grzewcze, które zwiększają przyjemność tam na dole. Możesz wybrać dowolną temperaturę. Możesz spróbować jednego do masturbacji, a innego do seksu. Zachowaj ostrożność, jeśli jesteś wrażliwy, ponieważ składniki powodujące reakcje temperaturowe mogą podrażnić twoje narządy.Jak oceniasz ten wpis?

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?