Korek analny – jak używać?

Korków analnych możemy używać na kilka sposobów.
Mogą one pełnić funkcję wibratora czy dildo, czyli możemy je wkładać bezpośrednio do odbytu i wykonywać ruchy przód- tył. Takie zastosowanie zagwarantuje kobietom dodatkową stymulację, a w przypadku mężczyzn – masaż prostaty. Ponadto korki posiadające przyssawkę możemy przyczepić do płaskiej powierzchni i bawić się samemu.

Innym sposobem jest wkładanie lub też trzymanie korka analnego wewnątrz odbytu. Takie korki posiadają elementy pozwalające na utrzymanie korka na miejscu. Może to być zgrubienie na końcu lub przewężenie, na którym zaciska się zwieracz.

Na rynku możemy też znaleźć korki, które zakończone są uchwytem w kształcie pierścienia. Ta funkcjonalność sprawia, że możemy operować korkiem w różne strony. Dodatkowo, jeśli jest on wykonany z elastycznego materiału, może służyć jako pierścień erekcyjny na penisa. W ten sposób możemy cieszyć się podwójną penetracją – jedną część wkładamy na penisa, drugą do odbytu.

Korek analny – jak używać?
1. Higiena – pamiętaj, aby przed pieszczotami analnymi zadbać o odpowiednią higienę tych okolic. Dodatkowo możesz zastosować gruszkę do lewatywy, co dodatkowo zapewni komfort i higienę zbliżenia.
2. Nawilżenie – odbyt nie ulega naturalnemu nawilżaniu, dlatego najistotniejsze, zarówno w pieszczotach, jak i seksie analnym jest nawilżenie. Pamiętaj o lubrykancie, olejku czy żelu. Na rynku istnieje ogromna ilość produktów nawilżających, a nawet przeznaczonych do seksu i pieszczot analnych, które dodatkowo zapewniają rozluźnienie okolic odbytu.
3. Zabawa na start – zabawę warto zacząć od masażu odbytu przy użyciu palca lub korka analnego. Masaż ma za zadanie przygotować te okolice do głębszej penetracji. Smarujemy odbyt, palec lub korek lubrykantem i zaczynamy delikatnie go masować(używając tylko czubka palca lub końcówki korka). Jeśli czujemy rozluźnienie i powoli odczuwaną przyjemność, możemy wkładać je coraz głębiej. Stopniowe przyzwyczajenie odbytu do penetracji pozwala na uniknięcie bólu i potęguje przyjemność.
4. Higiena raz jeszcze – po zabawie należy dokładnie umyć zarówno odbyt, jak i zabawkę. Najlepszym rozwiązaniem będzie wspólny prysznic.

Jak oceniasz ten wpis?

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?