Zabawki do masażu prostaty

Prostata to część ciała mężczyzny, która spełnia nie tylko funkcje fizjologiczne, ale może też służyć osiąganiu przyjemności. O masażu prostaty pisaliśmy już jakiś czas temu, ale dziś mamy zamiar przedstawić go z innej, bardziej „zmechanizowanej” strony. Gruczoł krokowy można przecież pieścić różnymi gadżetami, które przydają się nie tylko podczas zabawy we dwoje, ale również podczas masturbacji.

Masaż prostaty wibratorem
Nowoczesne wibratory analne wykonane są w taki sposób, żeby dosięgać prostaty i maksymalnie mocno ją stymulować. Wykonane z silikonu medycznego ciche i niezawodne wibratory to doskonałe źródło rozkoszy. Większość wibratorów do masażu prostaty to urządzenia wodoodporne, które posiadają kształt pozwalający na dokładne stymulowanie gruczołu krokowego i jednoczesną stymulację okolic krocza.

Masażer prostaty
Masażery prostaty tym różnią się od wibratorów, że posiadają kilka trybów pracy. Masażery posiadają śliską powierzchnię, ułatwiającą wprowadzenie ich do odbytu, a także specjalne wypustki, które potęgują doznania. Masażer prostaty zbudowany jest tak, żeby dokładnie docierać do męskiego punktu G i powodować nie tylko przyjemność, ale i wywierać działanie lecznicze na gruczoł krokowy. Zalety masażera prostaty to ruchy pulsacyjne oraz wibracje, a także komfort działania i prosta obsługa.

Korek analny
Proste dildo do masażu prostaty, dzięki któremu samodzielnie dobiera się siłę oraz jakość stymulacji. Korek, którym ma być wykonywany masaż prostaty, musi być tak wyprofilowany, żeby dosięgać do gruczołu krokowego, nie powodując przy tym dyskomfortu. Zaletą korka są jego niewielkie rozmiary oraz bezpieczeństwo stosowania, któremu sprzyja przewężenie w dolnej części korka —dzięki temu możemy korzystać z niego bez obawy, że umieścimy go w odbycie zbyt głęboko.

Masaż prostaty kulkami analnymi

Kulki analne mogą doskonale posłużyć do masażu prostaty. Dzięki odpowiedniemu rozstawieniu kulek zapewniają duże wrażenia, a w niektórych przypadkach mogą być również wibrujące. Niestety wadą kulek analnych jest fakt, że nie można nimi masować prostaty w wodzie.

Masaż prostaty to nie tylko przyjemność, ale i właściwości prozdrowotne. Jeśli chcesz skorzystać z tych dobrodziejstw, nie ma prostszego sposobu niż zaopatrzenie się w któryś z erotycznych gadżetów. Dzięki nim Twoja prostata stanie się źródłem wielkiej przyjemności.

Jak oceniasz ten wpis?

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?