Męskie fantazje i finał na ciele kobiety

Na pytanie, na jakiej części kobiecego ciała mężczyźni lubią kończyć seks, nie ma jednej odpowiedzi. Każdego faceta podnieca co innego, jest jednak kilka stref, które wskazuje jako ulubione miejsce na finał większość Panów. Zastanawiacie się, jakie są męskie gusta? Odpowiedź znajdziecie poniżej.

 

Jak to jest z tymi wytryskami?

Najczęściej faceci w swoich fantazjach kończą w ustach dziewczyny, bądź na twarzy. W przypadku seksu hiszpańskiego mogą to być piersi, które niewątpliwie są na gorącej liście chyba wszystkich mężczyzn. Kolejnym miejscem, które lubią naznaczać swoją spermą, są pośladki, większość facetów ogromnie podnieca widok pupy partnerki ozdobionej białymi kropelkami jego nasienia. Do mniej ekstremalnych miejsc należą plecy czy brzuch, ale z pewnością i te części kobiecego ciała mają swoich amatorów.
Wytrysk na twarz lub włosy kobiety jest tak bardzo lubiany przez mężczyzn, ponieważ wiąże się zazwyczaj z seksem oralnym, który oni uwielbiają, jednak numerem jeden są bez wątpienia usta, tak zwany oral z połykiem to obiekt westchnień niemal każdego faceta.

 

Każdy wytrysk na ciało kobiety będzie dla partnera jeszcze bardziej podniecający, jeżeli spróbujecie wmasować spermę w skórę, za pomocą zmysłowych ruchów, lub zanurzy w niej palec i delikatnie ją possie.

Jak oceniasz ten wpis?

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?