Palcem po jej ciele – głowa i włosy

Od tych dwóch części zaczniemy naszą erotyczną mapę kobiecego ciała. Skóra głowy jest bardzo silnie unerwiona, a zatem bardzo podatna i wrażliwa na dotyk, podobnie jak włosy. Dlatego stymulowanie ich może dostarczyć Twojej partnerce niemałej przyjemności oraz sprawić, że jej podniecenie wzrośnie; a od tego już tylko krok do satysfakcjonującego dla Was obojga seksu. Jak dotykać kobiecej głowy, aby było to dla niej przyjemne? Zapraszamy do przeczytania poniższego artykułu.

Jak pieścić głowę?
W zasadzie cała skóra głowy jest bardzo czuła, jednak najwięcej zakończeń nerwowych znajduje się na linii czoła, za uszami i u nasady czaszki, gdzie głowa łączy się z szyją. Wszystkie wyżej wymienione obszary możesz stymulować za pomocą głaskania lub subtelnego masażu, możesz także rysować na nich kółeczka lub rozmaite wzorki opuszkami palców.
Doskonałą okazją do wykonania masażu tej części ciała będzie wspólny prysznic lub kąpiel, podczas której zaproponujesz partnerce, że umyjesz jej głowę. Robiąc to, rozłóż szeroko palce i zanurz je zdecydowanie we włosach kobiety. Nie pomijaj żadnego punktu jej głowy, jednak nie masuj jej zbyt mocno.

A co z włosami?
Kobiety są niezwykle wrażliwe na punkcie swoich włosów, dlatego zapomnij o wszelkiego rodzaju targaniu i nieostrożnym obchodzeniu się z jej fryzurą, ponieważ zamiast zwiększyć jej ochotę na seks, osiągniesz zgoła odwrotny skutek. Możesz głaskać partnerkę po włosach lub delikatnie bawić się poszczególnymi pasmami, przesuwając je między palcami czy zakręcając je ostrożnie w małe loczki. Rób wszystko, co może Ci przyjść do głowy, a co może sprawić ukochanej przyjemność.

Jak oceniasz ten wpis?

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?