Pajęczyna – Uwikłani w sieć niebezpiecznych uczuć

Love me like you do – chciałoby się zaśpiewać za Ellie Goulding. Ale to inna historia, choć także miłosna. “Pajęczyna” wciąga bez reszty i sprawia, że nie można się z niej tak łatwo wydostać.

Tutaj wszystko zostaje w „rodzinie”. Dość specyficznej.

Powszechnie wiadomym było, że herbem i znakiem rozpoznawczym naszej rodziny był pająk, od nazwiska Ragnatelli. Wszyscy mężczyźni w rodzinie mieli wytatuowanego pająka na lewej piersi pod sercem. Niektórzy z ludzi mojego ojca doznawali zaszczytu posiadania tego tatuażu, jako dowodu oddania i lojalności wobec rodziny, ale one były robione na rękach. Zaczynały się na przedramieniu i kiedy zakładali długie rękawy, wystawały jeszcze spod nich odnóża pająków. Przerażające? Cóż, takie miało być. Tę tradycję zapoczątkował jeszcze pradziadek, zanim przyjechał z Włoch do Ameryki.

Księżniczka – Laura Passer

To niebezpieczny świat pełen twardych i lojalnych samców.

Jednak uczucia, to siła wyższa i nie można ot tak nad nimi zapanować. Pożądanie potrafi dopaść nas niespodziewanie i w najmniej sprzyjających okolicznościach. Tak też dzieje się w „Pajęczynie” – bestsellerowej trylogii Laury Passer. Do tej pory ukazały się dwie powieści z serii – debiutancka „Księżniczka” oraz „Dziedzic”. Wkrótce ukaże się ostatnia część mafijnego romansu zatytułowana „Pająk”.

Zaczyna się delikatnie i niemal niewinnie.

Przejechałam delikatnie palcem po świeżo namalowanych kończynach pajączka. Spojrzałam w górę, w oczy Jaya. Patrzył na mnie równie intensywnie i wtedy zdałam sobie sprawę, że trzymam go za rękę, prawie ją pieszcząc. Że jesteśmy sami w pokoju. Że ja jestem w cienkiej piżamce, pod którą nic nie mam.

Księżniczka – Laura Passer

Później pożądanie wciąga coraz bardziej, i nie ma już odwrotu: Zerknęłam w dół, trzymał dłoń na moim brzuchu z kciukiem krążącym po małym wrażliwym guziczku. Prawą dłoń, dodam, co wyglądało jakby wiercił się po mnie ogromny, zabójczy pająk. To był niesamowicie podniecający obrazek. Zataczał kółeczka wokół łechtaczki, powodując, że mój mózg odłączył się już całkowicie od ciała. Wypychałam ku niemu biodra, szarpałam prześcieradło, jęczałam.

Księżniczka – Laura Passer

Inaczej rzecz ma się z bratem Katji, czyli tytułowym „Dziedzicem”. Jego zakazana relacja dotyka dwóch „rodzin”. I nie ma tu dobrych rozwiązań.

Siedziałam otępiała, próbując powstrzymać napływające łzy. Moje myśli od razu nakierowały się do Dominica. Miałam go za zbira, kiedy go zobaczyłam, typa spod ciemnej gwiazdy. Tymczasem był tak delikatny, nienachalny, taki szarmancki. No cóż, do czasu… Widocznie z każdego wychodził kiedyś prawdziwy gangster. Miał to we krwi.

Dziedzic – Laura Passer

 „Pajęczyna” opisuje historie miłosne o zabarwieniu erotycznym.

One nie miały prawa się wydarzyć, ale uczucia żadnym regułom nie podlegają i trzeba się z nimi zmierzyć.
Polecamy tę niesamowitą trylogię. Pająki naprawdę mogą być seksowne.

Czas z pająkami może Wam uprzyjemnić audiobook „Księżniczki”. Tutaj link do darmowego fragmentu.

 

Książki z serii “Pajęczyna” wydawnictwa Dlaczemu:

 

autor: Weronika

Pajęczyna – Uwikłani w sieć niebezpiecznych uczuć

5 (100%) 1 vote[s]

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?