Palcem po jej ciele – plecy

Propozycja: „chodź, zrobię Ci masaż”, mimo że wydaje się niewinna, jest często kojarzona z seksem, a przynajmniej wiele osób wypowiadających takie słowa do tego właśnie dąży. Dobrze wykonany masaż pleców powinien zrelaksować kobietę, a kiedy jest ona rozluźniona, to znacznie łatwiej ją podniecić i w efekcie doprowadzić do udanego seksu.
Plecy lubią dotyk, ich najwrażliwsza część to linia wzdłuż kręgosłupa. Wiele kobiet przyznaje, że kiedy partner właśnie tam je pieści, przechodzą je dreszcze i zwiększa się ich ochota na seks. Plecy stanowią dosyć duży obszar i możemy je pieścić na bardzo wiele sposobów.

 

Jak pieścić kobiece plecy?
Najpopularniejszym z nich jest klasyczny masaż, który, umiejętnie wykonany, doskonale rozluźni mięśnie. Można do niego użyć olejku eterycznego, który dzięki intensywnemu zapachowi pobudzi zmysły partnerki. Do masażu możesz też użyć szklanych lub metalowych kulek, które doskonale odstresują spięte mięśnie.
Każda kobieta lubi wszelkiego rodzaju pocałunki, zarówno te delikatne, jak i bardziej namiętne. Pieszczenie skóry pleców za pomocą języka, a nawet gryzienie jest wymieniane przez panie jako ulubione pieszczoty.

 

Zmysłowy deser
Ci z Was, którzy nie lubią rutyny, mogą pokusić się o przygotowanie nietypowego deseru, który sprawi Wam obojgu przyjemność. Przygotuj polewę czekoladową, bitą śmietanę lub miód i poproś swoją partnerkę, aby rozebrała się od pasa w górę i położyła wygodnie na brzuchu. Powoli rozlej słodką polewę po jej plecach. Możesz wykonać dowolny rysunek lub mapę punktów, które masz ochotę pobudzić; następnie powoli zlizuj słodkość z jej ciała. Taka gra wstępna z pewnością pobudzi zarówno Twoją partnerkę, jak i Ciebie.

Do stymulacji pleców możesz wykorzystać bardzo wiele rzeczy: sprawdzi się piórko lub specjalna miotełka do drażnienia, wszelkiego rodzaju masażery, zwłaszcza te erotyczne dostępne w sklepach z gadżetami oraz wiele innych przedmiotów: w zasadzie jedynym ograniczeniem jest Wasza wyobraźnia.

Jak oceniasz ten wpis?

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?