Palcem po jej ciele – pośladki i odbyt

Wymieniając kobiece strefy erogenne, nie sposób nie wymienić pośladków i odbytu, które są bardzo wrażliwe na bodźce. Kobiety uwielbiają, kiedy poświęca się ich pupie czas i uwagę, co jest też niezwykle przyjemne dla ich partnerów.

Pośladki

Pośladki to ta część ciała, którą wiele kobiet ochoczo eksponuje poprzez noszenie seksownych dżinsów i obcisłych, krótkich spódnic. Pośladki dostarczają fantastycznych wrażeń wizualnych, wiele par inwestuje w fantazyjne ubrania erotyczne, które podkreślają apetyczny kształt tej części ciała.
Jak je pieścić?
Pośladki są bardzo silnie unerwione, czym bliżej odbyty, tym zakończeń nerwowych jest więcej, a bodźce silniejsze. Kobiety lubią, nie tylko jak się ich pośladki dotyka i głaszcze, ale też całuje, liże, podszczypuje, ugniata, a nawet podgryza. Rodzaj pieszczot, jaki jest najbardziej podniecający dla kobiety to kwestia indywidualna. Sam musisz sprawdzić, jakie doprowadzą twoją partnerkę do szaleństwa, a które niekoniecznie. Masaż pupy może być świetną grą wstępną, zwłaszcza jeżeli użyjesz do niego żelu rozgrzewającego, który dodatkowo podgrzeje temperaturę.

Podczas wspólnej kąpieli, możesz zaproponować swojej partnerce, że zrobisz jej peeling pośladków, będzie to źródłem podwójnej przyjemności, zarówno dla ciebie, jak i dla niej. Delikatne drobinki peelingu sprawią jej dodatkową przyjemność, za którą z pewnością potem w odpowiedni sposób Ci podziękuje.
Do waszych erotycznych zabaw możecie wykorzystać czekoladę, bitą śmietanę lub lody. Wybrany przysmak możesz rozprowadzić na pośladkach ukochanej, a potem powoli i dokładnie go zlizywać, taki rodzaj pieszczot z pewnością sprawi, że większość kobiet zacznie odlatywać z rozkoszy i skończy się nieziemskim seksem, po którym będziesz mógł powiedzieć do kobiety – jesteś słodka. Taka zabawa bez wątpienia spodoba się nie tylko łakomczuchom.

 

Odbyt

Jest to miejsce osnute niemałym TABU, większość kobiet nie jest przekonana do pieszczot tej okolicy, ponieważ obawiają się bólu. Jednak w odpowiednich warunkach, kiedy dziewczyna jest odpowiednio rozluźniona, z pewnością nic takiego nie będzie miało miejsca. Pieszczenie odbytu nie dosyć, że nie jest bolesne, to wręcz przeciwnie może być niesamowicie przyjemne i prowadzić do orgazmu analnego.
W odbycie i w okolicy jego wejścia znajduje się tysiące zakończeń nerwowych, które doskonale przewodzą bodźce, to dlatego pobudzanie tej części ciała jest takie przyjemne. Pieszcząc odbyt, zawsze należy pamiętać o nawilżeniu, ta część ciała nie ma żadnych właściwości lubrykacyjnych i aby zmniejszyć tarcie warto użyć żelu. Każdy z was zapewne widział nie raz, jak w filmach porno mężczyzna pluje w miejsce wejścia do odbytu kobiety, jednak ślina daje raczej mały poślizg i nie sugerujcie się takimi scenkami, ślina nie wystarczy. Spośród dostępnych środków lubrykacyjnych możecie wybrać klasyczne żele, takie o owocowych smakach i zapachach, o właściwościach chłodzących i rozgrzewających i wiele innych. Jeżeli nie macie żadnego z wyżej wymienionych preparatów, możecie wykorzystać balsam do ciała lub oliwkę.

 

Czego mogą się obawiać panowie podczas pieszczot analnych?

Są mężczyźni, którzy mogą mieć opory przed tego rodzaju pieszczotami ze względów estetycznych, jednak jeżeli wasza partnerka dba o higienę, nie ma się czego bać, odbytnica zdrowej osoby jest pusta. Zawsze możecie też zacząć miły wieczór od wspólnej kąpieli. A kiedy mimo to wasze opory nie zmaleją, możecie zastosować lewatywę. W niektórych przypadkach do pieszczot okolic odbytu partnerzy zakładają też gumowe rękawiczki, nie jest to może zbyt romantyczne, ale higieniczne w 100%.

 

Czym pieścić odbyt?

Aby zapewnić waszej partnerce taki rodzaj przyjemności, wystarczą wam palce i język. W tym pierwszym przypadku możecie dotykać wejścia do odbytu bez penetracji oraz z nią, w zależności co preferujecie. Jeżeli jednak chcecie trochę bardziej wyrafinowanych pieszczot, możecie zdecydować się na wibrator analny, kulki gejszy lub korek analny. Każdy z wyżej wymienionych jest specjalnie przystosowany do pieszczenia tej części ciała, przez ich kształt i wielkość.

Jak oceniasz ten wpis?

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?