Pieszczoty na dwie dziurki, czyli podwójna penetracja

Jeżeli seks analny nie jest Ci obcy, z pewnością zastanawiasz się, jak to jest, kiedy ludzie kochają się „na dwie dziurki”. Perspektywa jednoczesnego stosunku pochwowego i analnego wydaje się niezwykle pociągająca. W dzisiejszym wpisie postaramy się przybliżyć Wam tajniki podwójnej penetracji.
Podwójna penetracja to temat rzeka. Można ją wykonywać w wielu konfiguracjach: kobieta i dwóch mężczyzn, kobieta z mężczyzną i zabawka lub kobieta i zabawka.

 

Podwójna penetracja – kobieta i dwóch mężczyzn
Wersja dla Pań, które nie stawiają sobie żadnych ograniczeń w seksie i chcą czerpać maksymalną ilość rozkoszy. W tym układzie jeden z partnerów wprowadza swojego penisa do pochwy, a drugi do odbytu. Wygląda i brzmi to w dość skomplikowany sposób, ale przy odpowiednim ułożeniu taki trójkąt może dać satysfakcję wszystkim uczestnikom. W centrum zainteresowania jest kobieta, to ona otrzymuje rozkosz z dwóch źródeł i uwierz: jej wrażenia są nieporównywalne z niczym innym.

Najlepsze pozycje do podwójnej penetracji w trójkącie to:

  • Kanapka — kobieta siada na penisie tyłem do partnera, a drugi partner wprowadza penisa do pochwy od przodu;
  • Podwójny piesek — kobieta siada na jednym partnerze przodem, a w kierunku drugiego wypina mocno pośladki.

Podwójna penetracja – kobieta, mężczyzna i gadżet
W tym ustawieniu para może kochać się tradycyjnie, podczas gdy w kobiecy odbyt zostaje włożony wibrator lub korek analny. Drugi wariant to gdy mężczyzna dobiera się do drugiej dziurki, a w pochwie zostaje umieszczona zabawka. Kobieta w takim układzie może dosłownie zwariować z rozkoszy, posuwiste ruchy partnera i dodatkowa stymulacja gadżetu sprawiają, że rozpalone zostają wszystkie zmysły, a ochota na seks nigdy się nie kończy.

 

Podwójna penetracja – kobieta i podwójny gadżet
Jeżeli w pobliżu nie ma partnera, który mógłby wypełnić jedną dziurkę, kobieta może zdecydować się na użycie zabawki analno—waginalnej, którą wprowadza się jednocześnie w oba otwory. Dilda tego typu skonstruowane są w ten sposób, żeby jak najsilniej stymulować punkt G i dostarczać tym samym maksymalnej rozkoszy. Podczas zabawy kobieta może naprzemiennie wprowadzać jedną część dilda w siebie, a drugą wysuwać, bądź pozwolić, żeby działały jednocześnie. Jeżeli nie mamy urządzenia, które zaspokaja oba otwory, z powodzeniem może użyć dwóch wibratorów.

Żeby seks na dwie dziurki był udany, trzeba pamiętać, że najpierw zaczynamy od wprowadzenia penisa lub zabawki do odbytu, a dopiero później do pochwy. Jeżeli penis znajdzie się w pochwie, trudno będzie coś włożyć w tylny otwór. Kochając się w ten sposób, kobieta odczuwa maksymalne wypełnienie i rozciągnięcie, jej ciało stymulowane jest w najbardziej czułych punktach, a fale rozkoszy dosłownie rozchodzą się po całym ciele, przyprawiając o gęsią skórkę.
Czy czytając ten opis czujesz w ciele wszechogarniające ciepło i podniecenie? Jeżeli tak, to znaczy, że seks na dwie dziurki to coś dla Ciebie i musisz go jak najszybciej spróbować.

Pieszczoty na dwie dziurki, czyli podwójna penetracja

3.8 (75%) 4 vote[s]

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?