Przepis na lepszy seks? Czekolada!

12 kwietnia obchodzony jest dzień czekolady ? A to idealny moment, by wspomnieć jak czekolada może pomóc nam urozmaicić nasze życie erotyczne.

Kwiaty i świece pójdą w niepamięć kiedy odkryjecie jakie zalety ma czekolada w łóżku.

Sprowadzenie czekolady, a konkretnie ziaren kakaowca, do Europy zawdzięczamy Krzysztofowi Kolumbowi. Na pierwszą tabliczkę czekolady musieliśmy jednak poczekać jeszcze kilkaset lat. I to dzięki temu teraz wiemy jakie ma właściwości. Słodkość ta pozytywnie wpływa na pracę mózgu, układ krążenia czy poprawienie nastroju. Ale to nie wszystko…

Pewna włoska uczelnia przeprowadziła badania i udowodniła, że zjedzenie przynajmniej jednej kostki czekolady przez kobiety wpłynęło na zwiększenie ich libido i polepszenie wszystkich funkcji seksualnych.

Słodycze posiadają w sobie związek, który odpowiada za poprawienie nastroju, ale który też jest wytwarzany podczas seksu. Niestety jedna kostka czekolady nie wpłynie znacząco na chemiczne reakcje w organizmie, natomiast podpowiemy Wam jak podwoić odczucia we dwoje przy pomocy czekolady.

 

Słodka Wyliczanka

Za pomocą liczb pokaż swojemu partnerowi, gdzie lubisz być najbardziej pieszczona. Ponumeruj od 1 do 10 swoje części ciała za pomocą rozpuszczonej czekolady lub syropu. Niech podąża za liczbami, od najmniejszej do największej, od przyjemnego do baaardzo przyjemnego. Pozwól mu spędzić w każdym miejscu tyle czasu, ile tylko będzie chciał. I pamiętaj, skuteczna nauka wymaga systematycznych powtórek ?

 

Czekoladowe planszówki

Gracie w szachy? A może inne gry planszowe? Zamieńcie figury lub pionki na kawałki czekolady. Oczywiście wygrany ma do dyspozycji nie tylko słodkości, ale też drugą osobę. Co więcej, połączenie czekolady i rywalizacji podniesie znacznie wasze libido. Szach mat!

 

Masaż na słodko

Twoja druga połówka prosi Cię o masaż relaksacyjny? Zaskocz go/ją, używając do kolejnej sesji masażu jadalnego olejku o smaku (i zapachu!) czekoladowym. Połączenie subtelnego dotyku i słodkiej woni sprawi, że Tobie i Twojemu partnerowi rozbudzą się wszelkie zmysły. Teraz wystarczy tylko posmakować osoby masującej ?

 

Fantazyjne plażowanie

Marzysz o wakacjach, ale do urlopu jeszcze daleko? Urządźcie sobie plażę w mieszkaniu. Zrób swojemu mężczyźnie drinka z palemką, włącz muzykę rodem z wysp Bahama i odziej się w….czekoladowe bikini. Zrobisz je bez problemu z syropu czekoladowego (można też kupić gotowe cukierkowe stroje). Jeśli należysz do osób odważnych możesz nawet pokusić się o taniec hula w tym słodkim stroju.

 

Uczta dla zmysłów

Zakryj swojemu mężczyźnie oczy i każ zgadywać co za czekoladowe smakołyki mu dajesz do smakowania. Możesz przebierać w wielu smakach, od tych owocowych przez karmelowe po bardziej wyrafinowane smaki. Za każdą poprawną odpowiedź zdejmuj kolejną część odzieży. A kiedy skończą Ci się smakołyki (oczywiście nie przesadź z ich ilością ?) zdejmij mu opaskę z oczu. I daj skończyć to, co ty zaczęłaś…

 

Słodka ścieżka

Pozwól przez chwilę wcielić się partnerowi w detektywa. Od progu mieszkania ułóż czekoladki (najlepsze będą te osobno zawinięte w sreberko) w formie ścieżki. Niech prowadzą go do kolejnych zadań. Umieść je na szafkach, stolikach lub w regale. Niech tam czeka na niego koperta z zadaniem do wykonania, np. “zdejmij ubranie” lub “załóż obrożę”. Tutaj możesz używać do woli swojej wyobraźni. Jeśli Twój partner ma zmysł detektywistyczny nie dawaj wskazówek bezpośrednich, a chociażby takie w formie wierszyka czy skojarzeń ( “znajdź przedmiot, który kupiłam Ci na urodziny w zeszłym roku i załóż go. Następnie podążaj za kolejnymi słodkościami”). Tymczasem czekaj na niego w wannie, wypełnionej oczywiście czekoladowym płynem do kąpieli 😉

 

Często słyszymy o tym, że czekolada jest lepsza niż seks. Potwierdza to ponad 40 % Francuzek przebadanych przez dziennik „Le Figaro”. My jednak jesteśmy zdania, że nie ma sensu się ograniczać, a połączenie seksu i czekolady jest wyborem najlepszym z możliwych.

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak oceniasz ten wpis?

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?