Jak sprawić mu przyjemność?

To sztuka przyznać się, że zależało Ci na nim i gotowa byłaś wiele poświęcić, by chodził na Twoim sznurku. Teraz nadszedł czas, by z niecierpliwością czekał na każde spotkanie z Tobą. Bądź dla niego nieustanną przygodą, zaskakuj go co jakiś czas. Wykorzystaj do tego swoje atuty: ust, piersi i to, czego tak pilnie strzeżesz.
Zapowiedz mu, że masz dla niego niespodziankę. On wyczuje pismo nosem i będzie nim trzęsło na samą myśl o Twoich ustach. Rozluźnij się lampką wina, rozpuść włosy i pchnij go na łóżko. Zatańcz przy lekko szemrzącej muzyce swój erotyczny taniec. Zdejmuj z siebie powoli górę. Pobaw się piersiami i przejdź do odsłonięcia seksownej bielizny. Uklęknij przed nim leżącym na łóżku. Rozepnij mu spodnie i całuj uda, tak by poczekał trochę na główny punkt programu. Powoli gładź mu ręką penisa przez majtki, aż w końcu zębami mu je ściągnij. Oddychaj przy tym głośniej, pojękuj, by przekonać go, że spokojnie może odpłynąć, że to dla Ciebie sama przyjemność. W końcu delikatnie obejmij go ustami i powoli, miarowo poruszaj nimi w górę i w dół.
Nie zapomnij, że jądra są niezwykle wrażliwe. Masuj je dłonią i ustami, poliż, by poczuł na nich ciepło Twojego języka. Pozwól, by złapał Cię za włosy i ustalił rytm sam. Będzie Ci go wciskał głęboko, mocno trzymając za włosy, co poruszy w nim żyłkę władcy. Niech myśli, że kontroluje sytuację. Gładź sobie penisem policzki, szyję, oblizuj go.
Pamiętaj o tym, by jęknąć czasem, co utwierdzi go w przekonaniu, że lubisz jego penisa. W końcu nadejdzie moment, w którym poczuje ogromną rozkosz. Nie zmuszaj się do niczego. Nie musisz połykać spermy, ale nie okazuj lęku przed nią. Tryśnij sobie na policzki, na język, piersi, w usta, bez połykania. Obyś nie zapomniała, że Twoje ciało działa magicznie i penis podczas wytrysku potrzebuje go jak kwiat słońca. Zawsze będzie się do Ciebie wspinał.

Bądź w pobliżu.

Jak oceniasz ten wpis?

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?