Jak świętować dzień seksu?

Międzynarodowy Dzień Seksu już jutro. To ważne święto zostało ustanowione przez Radę Tradycji Unii Europejskiej. Trudno się dziwić, bez tego święta nie byłoby też dnia matki, ojca czy dziecka ? Jednak UE nie sprecyzowała w jaki sposób należy obchodzić ten dzień… Zdajmy się więc na własną wyobraźnię. A tym, którym brakuje weny, podrzucamy kilka pomysłów.

 

  1. Refleksologia w łóżku

Refleksologia to sztuka masażu różnych części ciała, które współgrają z innymi i efektem ich współpracy jest relaksacja. Istnieją jednak pewne punkty, które mogą powodować pobudzenie. Po pierwsze, należy rozbudzić mózg – centralne miejsce każdej aktywności seksualnej . W tym celu delikatnie masuj skórę głowy i włosy partnera. Spróbuj również pocierać duży palec u nogi, aby poprawić krążenie i zwiększyć stymulację zmysłów. Jak już jesteśmy przy stopach, uciskaj okolice kostki kciukiem – to bezpośredni kanał energetyczny narządów płciowych. Za pomocą refleksologii można też pobudzić piersi. Środkowa i górna część stopy odpowiada klatce piersiowej, więc masowanie tego punktu może pomóc pobudzić te okolice.

 

  1. Sceny rodem z Hollywood

Spróbujcie odegrać scenę ze swojego ulubionego filmu, niezależnie od tego czy jest to „Shrek” czy „Jak rozpętałem drugą wojnę światową” ? Niech będzie zabawnie, śmiesznie i z happy endem. Przecież koniec sceny może zakończyć się nieco inaczej. Bądźcie swoimi reżyserami i nie zapomnijcie o kostiumach, inscenizacji i rekwizytach ?

 

  1. Chuchanie na zimne

Teraz, kiedy słoneczko zaczyna dogrzewać, warto wykorzystać w łóżku zabawę z temperaturą. Zasłoń partnerowi oczy i zacznij dmuchać w newralgiczne miejsca. Możecie do tej zabawy wykorzystać żele intensyfikujące doznania. I nie zapominajcie o zamianie rolami.

 

  1. Seksowny chowany

Jako, że dzień seksu wypada w środę, możecie z tej okazji nie dostać urlopu ? Dlatego zadziw swojego partnera seksowną grą, gdy tylko przyjdzie do domu. Na krótko przed przyjazdem, rozbierz się. Miejsca pozostawienia odzieży rozłóż strategicznie po całym domu – niech Twoja kurtka leży przy drzwiach wejściowych, a t-shirt będzie rozłożony na kanapie. Połóż ubrania tak, aby zostawić ślad do miejsca, gdzie się ukrywasz – zupełnie naga. Możesz pójść w tradycje i ubrania doprowadzą Twojego kochanka do sypialni. Możesz też wejść na wyższy poziom i przyprowadzić swojego partnera do kuchni czy samochodu w garażu.

 

  1. Papuga

 

Ta prosta gra to świetny sposób na grę wstępną. Wykonujesz pewne “ruchy” na przykład umieszczając dziesięć pocałunków na szyi i karku kochanka. Kiedy skończysz swój ruch, to kolej Twojego partnera – on lub ona będzie musiała zrobić dokładnie to samo dla ciebie. Spraw, by kolejne „ruchy” były coraz bardziej skomplikowane (i seksowne), a jeśli ktoś pomyli kolejność, musi zacząć od początku. A jak już Wam się znudzi, przejdźcie do rzeczy.

Jak oceniasz ten wpis?

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?